Gündem

Sınav Sorularını Çaldı. Son Dakika! Kamera Kayıtları Ortaya Çıktı.

Sınav sorularını çaldı. İnanılmaz olayı eski istihbarat daire başkan yardımcısı yaptı. İnanılmaz görüntüler an be an kameralara yansıdı. Açık öğretim sınavına giren eşi için istihbarat aracına kopya düzeneği kurduğu ortaya çıktı. Akılalmaz olayın görüntüleri bu haberimizde.

Sınav Sorularını Çaldı. Fetö Terör Örgütünün Usulsüzlüklerine Bir Yenisi Daha Eklendi.

Terör örgütü Fetö’nün bir dönem sınav sorularını çaldığı iddiaları göndeme düşmüştü. Yıllarca yüzbinlerce kişinin hakkını gasp eden örgütün bir bombası daha gündeme düştü. Eski istihbarat daire başkan yardımcılarından Coşkun Çakar’ın eşi açık öğretim sınavına girecekti. Eşi için istihbarat aracına düzenek kurduğu anlaşılan Çakar’ın kamera görüntüleri ortaya çıktı.

Eşi İçin Devletin Tüm İmkanlarını Seferber Etti

Eşi için devletin istihbarat yetkilerini kullanan Coşkun, sınav sorularını çaldı. Kameralara an be an yansıyan bu olay, eşinin açık öğretim sınavını geçmesi için neler yaptığını gözler önüne serdi. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen Fetö terör örgütü davasında, olayların bazılarında ismi geçen Coşkun Çakar’ın yaşadığı villaya operasyon düzenlenmişti. Evinde ele geçirilen bir çok dijital kanıtlar incelemeye alınmıştı.

Sorularını Çaldı, Görüntüleri Kaydetti ve Evinde Sakladı

Fetö terör örgütüne karşı düzenlenen operasyonda ele geçirilen dijital kayıtlar izleyen herkesi şoka uğrattı. Terör örgütünün sınav soruları çalındığı daha önce de ortaya çıkmıştı ancak devletin kendi istihbarat aracını kullanarak eşine avantaj sağlayan eski daire başkan yardımcısının bu kaydı, olayların ne duruma geldiğini açıkça ortaya koymuş oldu.

En Zor Bilmeceler

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Aşk insana neler yaptırıyor demek ki böyle böyle binlerce belki de milyonlarca insanların hakkına giriliyor

  2. Valla dencek cok sey var bu ulkenin egitim sistemine guvenmeyi bırakalı cok oldu hatta bir cok seyıne diyim .. Elimde olsa kızımı okutmayıp evden özel ders verdiricem hiç adil degil olanlar. Kimse emek caba demesin!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu