Gündem

Silindirin Altında Kalarak Can Verdi

Talihsiz olay İzmir’de gerçekleşti. Kahvehaneden çıkan Bülent Baki Aktaş, dengesini kaybedip düşünce yol çalışmasıı yapan silindirin altında kalarak can verdi.

Silindirin altında kalarak can verdi

İzmir’e bağlı Bornova ilçesinde inanılmaz bir olay gerçekleşti. Bulunduğu kahvehaneden çıkan ve dengesini kaybederek düşen 52 yaşındaki Bülent Baki Aktaş, asfalt yapım çalışması sırasında kullanılan silindirin altında kalacak feci şekilde can verdi. Talihsiz olayın gerçekleştikten sonra olay yerine gelen yakınları sinir krizi geçirdi.

Dengesini kaybetti, yola düştü

Talihsiz olay, İzmir iline bağlı Bornova ilçesinde bulunan Kıvanç Caddesi üzerinde meydana geldi. 52 yaşındaki Bülent Baki Aktaş, görgü tanıklarının ifadelerine göre kahvehaneden çıktıktan sonra dengesini kaybetti ve yola düştü. Bu sırada yolda asfalt çalışması yapan İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne ait 30 yaşındaki Ü.Ç yönetimindeki silindirin de altında kaldı.

Sorgulama başlatıldı

Talihsiz olaydan sonra çevredekilerin ihbarıyla olay yerine polis ve sağlık ekipleri de geldi. Sağlık ekiplerinin kontrolü sonrası Bülent Baki Aktaş’ın olay yerinde can verdiği anlaşıldı. Talihsiz adamın cesedi, incelemelerin ardından İzmir Adli Tıp Morgu’na kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı ve 30 yaşındaki Ü.Ç ise gözaltına alındı.

Otomobile Bağlanan Köpek Yolda Sürüklendi

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu