Gündem

Sıla Okan Can Yantır Cephesinde İtiraf Çelişmesi!

Sıla Okan Can Yantır cephesinde itiraf çelişmesi magazin gündemine bomba gibi düştü! Sıla “sevgiliyiz” dedi, Yantır “öyle bir şey yok” açıklamasında bulundu.

Sıla Okan Can Yantır Cephesinde İtiraf Çelişmesi!

Ahmet Kural’dan şiddet gördüğü iddiasıyla şikayetçi olan ve uzun süre gündemden düşmeyen Sıla, Hazer Amani’den sonra Yantır ile magazine yakalanmıştı. Mahkeme ilerlerken yaptığı itirafta Yantır ile birlikte olduklarını söyleyen ünlü şarkıcının itirafı Yantır tarafından yalanlandı.

Mahkemedeki ifadesinde sevgiliyiz demişti

Ünlü şarkıcı Sıla, 2018 yılında Ahmet Kural’dan şiddet gördüğünü iddia edip şikayetçi olmuş, mahkemenin ilerleyen duruşmalarında da iş adamı Yantır ile birlikte olduğunu itiraf etmişti.

“Öyle bir şey yok!”

Önceki akşam magazin basınına yakalanan ünlü iş adamı Yantır, Sıla ile ilgili aralarında çıkan aşk iddiaları ile ilgili sorulara cevap verdi. Yaptığı açıklamada Sıla’nın ifadesini yalanlayan iş adamı “öyle bir şey yok” dedi.

Kanal D’de yayınlanan bir magazin programında çıkan haberlere göre bir mekandan çıkarken görüntülenen iş adamı, muhabirlerin Sıla ile olan ilişkisi hakkındaki sorularına şaşırtan bir açıklama ile “öyle bir şey yok” açıklaması yaptı.

İşte o görüntüler ve iş adamı Yantır’ın açıklamaları!

Burak Özçivit Engin Altan Düzyatan Arasında Neler Oluyor? Şok Gelişme!

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

11 Yorum

  1. Ünlülerin gündemde kalmak için yaptığı rezilliklerden biri sadece. Diyecek söz bulamıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu