in ,

BayıldımBayıldım

Shall We? Seyyah İzmir Kampı

Shall We İzmir Kampı

Shall We? Aktivite Arkadaşlığı grubu yine muhteşem bir organizasyon ile gündeme bomba gibi düştü. Shall We? ailesi, Foça belediyesinin desteği ve Shall We? Seyyah ekibimizin harika çalışmaları ile yine çok şık bir kamp organizasyonuna imza atıyor. Daha önce düzenlediğimiz İstanbul Kilyos, Şile, Ağva ve Yalova- Erikli kamplarımızdan sonra bu sefer rotamız İzmir olacak. Shall We? Seyyah ekibimizin düzenlediği İzmir kampı, yine her büyük etkinliğimizde olduğu gibi bir sosyal sorumluluk projesi ile de birleşecek. 

SHALL WE? SEYYAH İZMİR KAMPI

23-24-25 Ağustos’ta İzmir Foça- Acar Camping alanında gerçekleşecek organizasyonumuza dostlarınız, arkadaşlarınız ve ailenizle birlikte gelebilirsiniz. Kampımızda çeşitli oyunlar, adrenalin ve heyecan dolu aktiviteler ve sürpriz yarışmalar da olacak. Sizler için dopdolu bir hafta sonu hazırladık. Her Shall We? Seyyah kampımızda olduğu gibi yine sizler için hazırlanan güzel sürprizlerin de olacağını ekleyelim.

KAMP ALANI DETAYLARI

 • Günlük giriş ücreti 25 tl olacak ve ödemeler girişte yapılacak.
 • Herkes kendi çadırını getirecek. Tesiste sadece 5 tane 4 kişilik çadır bulunuyor, isterseniz tesisi arayıp kendiniz için ayırtabilirsiniz. Bungalow ve başka bir konaklama imkanı yok.
 • Küçük bir hatırlatma : Çadır alanlarında küçük ateş yakmak yasak. Ancak sahilde Shall We? olarak büyük kamp ateşimiz olacak.
 • Ateş yakmak için ayrılan alanda ateşinizi yakarak yemeğinizi hazırlayabilirsiniz. Tesiste restoran bulunmakta dilerseniz orada da yemek yiyebilirsiniz.
 • Tesiste alkol kullanımı serbest olacak. Ayrıca alkol ve sigara satışı da yapılmakta.
 • Tesiste telefon çekmektedir.
 • Plaj kumsal olup, deniz suyu soğuktur.
 • Fotoğraf çekmeyi sevenler ve fotoğraf makinemi de getirsem mi diye düşünenler için ek bir bilgi olsun. Kamp alanına giderken yol üzerinde eski Yunan tarihinden kalma yıkık dökük taş yapıtlar mevcut. Benzer yapıtlardan kamp alanının ilerisinde de (15-20 dakika yürüme mesafesi) bulunmaktadır.
 • Her kampımızda olduğu gibi bu kampta da kadın-erkek dengesini gözetmeye çalışacağımızı belirtmek isteriz.
 • Evcil hayvan ne yazık ki yasak.
 • Kamp alanında elektrik, mutfak-lavabo, duş, wc, wifi, masa, sandalye, piknik alanları, buzdolapları ortak kullanım imkanları olarak bulunuyor.
 • Otopark mevcut ve ücretsiz.

SOSYAL SORUMLULUK PROJEMİZ

Shall We? Ailesi olarak yine bir duyarlılık örneği göstererek doğa temizliği yapacağız. Kamp yapabilmek, sağlıklı bir şekilde nefes alabilmek kısacası yaşayabilmek için doğaya gereken özeni göstermeliyiz. Yoksa kısa zaman sonra doğa ana bize daha da çok kızacak ve yaşam imkanlarımızı kısıtlamaya başlayacak. Bu proje için yanınızda çöp poşeti getirmeyi unutmayın. Shall We? Seyyah İzmir kampı mutlaka katılmanız gereken, harika anılar biriktireceğiniz bir kamp olacak. Bu projemiz ile bir çok gazetede de yer aldık. Çevreden gelen desteklerle güzel bir organizasyonu daha anı defterimize kaydedeceğiz. Daha önce gerçekleştirdiğimiz sosyal sorumluluk projelerimize göz atmak isterseniz aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

22 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

bütçe dostu tatil önerileri

Bütçe Dostu Tatil Önerileri

kulak çınlaması neden olur

Kulak Çınlaması Neden Olur?