GündemSosyal Sorumluluk

Kütüphanesiz Okul Kalmasın Projesi Desteklerinizi Bekliyor

Kütüphanesiz Okul Kalmasın Projesi ile yine onlarca çocuğun kalbine dokunmayı amaçlıyor. Bu sosyal sorumluluk projesinde ise desteklerinizi bekliyor!

Kütüphanesiz Okul Kalmasın Projesi Desteklerinizi Bekliyor

“Kütüphanesiz Okul Kalmasın” sloganıyla yola çıkan Shall We?, geçtiğimiz aylarda da yine çocuklar için birbirinden farklı sosyal sorumluluklarına imza atmıştı. Bu sefer yine çocuklar için bir sosyal sorumluluk kampanyası başlatan Shall We? Mardin Mazıdağı, Bingöl Karlıova, Erzurum Karayazı, Gaziantep Şehitkamil, Şırnak Cizre ve İzmir Torosan’da bulunan 6 köy okulu için “kitap ve kitaplık” toplamaya başlıyor.

Shall We? Grubunun Sizlere Mesajı Var!

“Bizler ay başında Shall We? – Seyyah grubuyla yaptığımız kampımızda yaklaşık 200 – 250 kitap sayısına ulaştık ancak elbette 6 okul için bu sayı yetersiz. Shall We? ailesinin birbirinden güzel ve düşünceli okurları olarak sizleri de kampanyamıza destek vermeye davet ediyoruz.

Biz, sizler için bu malzemeleri ihtiyaçlara göre ayırıp 6 köy okuluna yollayacağız ve sizlerle bu süreci an be an paylaşacağız. (Kitaplık almak isteyenler için direk okul adreslerini verip oraya kargolamalarını rica edeceğiz.)

Geçmişte yaptığımız yardım kampanyalarımızı bir çoğunuzun bildiğine eminiz. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır diyor hepinizi destek vermeye davet ediyoruz. Teşekkürler.”

Kitaplar için öğrenci seviyeleri:

Anaokulu, İlkokul, Ortaokul (Ders kitapları kabul edilmeyecektir. Okuma kitapları rica ediyoruz.)

Kitap gönderimi için son tarih:

12 Mayıs 2019

Gönderim Adresi “Gökhan Sarı” Adına:

Sultangazi Uğur Mumcu Mah. I cad. (Iğdır’ın I’sı) 2136. No 2c. Kardeşler Tekstil

Telefon:

0544 480 57 07

Not: Lütfen karşı ödemeli yollamayın. Anlayışınız için teşekkür ediyoruz.

Buraya tıklayarak daha önce yapmış olduğumuz tüm sosyal projelere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

14 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu