in

Her Bilet Bir Çocuk Gülümsemesi – Shall We 2. Yaş Partisi

Shall We? Aktivite Arkadaşlığı 2. yaş partisinde muhteşem bir sosyal sorumluluk projesine daha imza atıyor! ” Her Bilet Bir Çocuk Gülümsemesi ” sloganıyla 13 Ekim 2018 tarihinde düzenlenecek olan partinin tüm gelirleri kışlık kıyafet ihtiyacı olan çocuklar için kullanılacak.

Her Bilet Bir Çocuk Gülümsemesi

Shall We? Aktivite Arkadaşlığı grubu, 13 Ekim 2018 tarihinde düzenlenecek olan partiye hazırlanıyor. Geceden toplanacak olan tüm gelirlerin kışlık kıyafete ihtiyacı olan çocuklar için harcanacağı partide birbirinden özel konuklar ve şovlar sizleri bekliyor!

Detaylardan bahsetmeden önce önceki dönemlerde hangi sosyal sorumluluk projelerini gerçekleştirdik kısaca bir göz atalım istedik;

Shall We? Aktivite Arkadaşlığı grubu 1. Yaş Partisi – Robotel Derneğine Destek

Shall We? Aktivite Arkadaşlığı grubu 1. Yaş partisinde toplanan gelirlerle Robotel derneğine bağışta bulunmuş, birçok çocuğun mekanik el, kol ihtiyacını karşılamıştık.

Detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Shall We? Aktivite Arkadaşlığı Yılbaşı Partisi – Şırnak’a Kırtasiye Okul Yardımı

Shall We? Aktivite Arkadaşlığı grubu olarak yılbaşı partimizde, üyelerimizin destekleriyle toplanan 35 koli kırtasiye malzemesini Şırnak’ta bulunan 4 okula bağışlamıştık. Detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Gerçekleştirdiğimiz diğer birçok sosyal sorumluluk projesi için tıklayın.

” Her Bilet Bir Çocuk Gülümsemesi ” sloganıyla yeni bir serüvene adım atıyoruz!

Bu yıl da yeni yaşımızı bir sosyal sorumluluk projesiyle taçlandırmak istedik. İstanbul, Beşiktaş’ta açılan Dorock XL’da, 13 Ekim 2018’de düzenlenecek olan 2. yaş partisinde hedefimiz; kışlık kıyafet ihtiyacı olan çocuklarımızı giydirebilmek. Muhteşem sahnesiyle Velvet Grubu, eşsiz performansıyla Dj Armageddon Türk gibi başarılı isimlerin performans göstereceği gecede ikramlar, dansçılar, sınırsız eğlence ve birçok sürpriz isim de yer alacak.

Bizler Shall We? ailesi olarak çocuklara yardım etmek, kışın dondurucu soğuklarından bir nebze de olsa onları korumak istiyoruz. Gelin, kış başlamadan bütün çocukları baştan ayağa giydirelim. Onların mutluluğu bizim için çok önemli. Alacağınız her bilet çocukların bir ihtiyacını karşılar.

BU KIŞ ÇOCUKLAR ÜŞÜMESİN!

Biletler 40 TL’den satışa sunuluyor. 1 bira ya da alkolsüz içecek ise bilete dahil. Biletleri online olarak Biletinial web sitesinden ve parti günü kapıdan temin edebilirsiniz. 

Yer: Dorock XL – Sinanpaşa Mahallesi, Beşiktaş Cd. No:17, 34353 Beşiktaş/İstanbul

Tarih & Saat: 13 EKİM 2018 / 20.00

13 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En iyi pop şarkıcısı

En iyi Pop Şarkıcısı Oylarınızla Seçiliyor. Türkiye’nin En Geniş Katılımlı Anketi

2018 Emmy Ödülleri Sahiplerini Buldu!