içinde

Sezonun Trendi; Erkek Sandalet Modelleri

Erkek Sandalet Modeli

Erkek sandalet modelleri en çok tartışılan ayakkabı tiplerinden birisidir. Ancak şüphe yok ki sandaletler özellikle yaz aylarında havuzda, sahilde hatta eğer isterseniz markete giderken bile giyebileceğiniz en rahat ayakkabı modelidir. Buna kim hayır diyebilir ki?

Sandalet çoğu erkeğin aklında soru işaretidir. Giymek o kadar kolay olmasına rağmen kıyafete uydurmakta o kadar zordur.

2018 erkek modasında öne çıkanlar arasında yaz aylarına girdiğimiz şu günlerde sandalet modelleri, terlik modelleri, parmak arası terlik modelleri ön plana çıkıyor. Hem kot pantolon hem de kapri ve şort giyimine oldukça yakışan sandaletler ile bulunduğunuz mekan neresi olursa olsun rahatlığı ile tüm erkeklerin gözdesidir.

Rahatlıkla, şıklık arasında bir seçim yapmam gerekse, rahatlıkla şıklığı seçerdim.

Florde Apanas

Florde Apanas ne kadar güzel söylemiş öyle değil mi? Günümüz koşullarında giyim stilleri oldukça fazla. Sandaletler takım elbisenin altında bazı kesimler için absürt kalsa da modayı yakından takip edenler iyi bilirler ki artık klasik giyime spor giyim bulaşmaya başladı.

Sanmayın ki yaz modası veya plaj modası sadece kadınlara özgü! Erkeklerinde giyim konusunda, özellikle; Kombin yapmaya çalışırken en çok zorlandığı konu ayakkabı seçimidir. Modeli, stili, rengi derken seçim yapmak oldukça zor hale geliyor.

Deri Sandalet Modeli

Ayakkabınız, insanların  gözünde ilk dikkat çeken konudur. Kıyafetinize en uygun şekilde bir ayakkabı seçebilmek için her erkeğin dolabında mutlaka siyah, kahverengi, gri renkte erkek sandalet modelleri olmalı. Ayrıca renkli sandaletleri de tercih edebilirsiniz, örneğin; Taba bir pantolon ile yeşil bir sandalet hoş görünebilir.

Şık ve rahat plaj terlikleriyle erkekler yaz döneminde tatil keyfine renk katacaklar. Yazlık kıyafetlerinizle kombin edebileceğiniz bir çok sandalet modelini galerimizde sizler için derledik. Sezona tüm renkleriyle eşlik edecek olan şık ve rahat sandalet modelleri tüm erkeklere serin ve rahat bir yaz vaat ediyor. Stil sahibi erkeklerin şort, kapri ve pantolonlarını tamamlayacak olan farklı tarz ve stillere sahip kişilere deri terlik, parmak arası terlik, terlik ve sandaletleri, rahatlık ve şıklığının yanı sıra ayak sağlığı içinde sıcak yaz günlerinde giyilebilecek en güzel ayakkabı çeşididir.

smlyldrm tarafından yazılmıştır.

Bir garip adam

Bahar Alerjisi Nedir? Bahar Alerjisi Belirtileri Nelerdir?

murat dalkılıç ustalar alemi

Murat Dalkılıç Ustalar Alemi