Gündem

Şeyma Subaşı’ndan Sevgilisine Sosyal Medyadan İmalı Gönderme

Şeyma Subaşı’ndan sevgilisine sosyal medyadan imalı gönderme.. Şeyma Subaşı sosyal medyadan yaptığı paylaşımla yine adından söz ettirdi. Geçtiğimiz günlerde sevgilisine boks eldiveni hediye eden Şeyma Subaşı, sosyal medya hesabından kum torbasına sarılı bir fotoğraf paylaşıp altına “yeterli olmuyor” diye yazdı. Paylaştığı bu fotoğraftan sonra sevgilisine gönderme yaptı yorumları gelmeye başladı.

 

 

 

Şeyma Subaşı’ndan Sevgilisine Sosyal Medyadan İmalı Gönderme

Şeyma Subaşı yine kendiyle ilgili konuşturmayı başardı. Fransız ünlü dj Guido Senia ile yaşadığı aşk sayesinde ilgi duymaya başlayan Şeyma Subaşı,  sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımla boksun kendisi için bir tutkuya dönüşmeye başladığı gösterdi. Geçtiğimiz haftalarda sevgilisinin İstanbul ziyaretinin sonrasında boks eldivenleri hediye etmişti. Şeyma Subaşı, yaptığı son paylaşımla yine gündeme oturdu. Bir kum torbasına sarılmış halde çekildiği fotoğrafının altına “yeterli olmuyor” notunu düştü.

 

şeyma-subaşından-sevgilisine-imalı-gönderme

Boks Eldiveni Hediye Etmişti

Geçtiğimiz günlerde Guido Senia sosyal medya hesabından bir fotoğraf paylaşmıştı. 3 boks eldivenin olduğu fotoğrafta kalpli emoji ile Şeyma Subaşı’na teşekkür eden Senia’ya Şeyma Subaşı’ndan gönderme geldi.

 

şeyma-subaşından-sevgilisine-imalı-gönderme

Dün Türkiye’ye Dönmüştü

Dün Türkiye’ye dönen Şeyma Subaşı kızı Melisa ile hasret giderdikten sonra kendisini spor salonuna attı. Sevgilisinin boksa olan düşkünlüğünü bildiğinden ona boks eldiveni hediye etmişti. Şeyma Subaşı, Fransız ünlü dj sevgilisine özenmiş gibi görünüyor. Kum torbası ile çalışma yapan Subaşı oldukça form tutacak gibi duruyor. Kum torbasına sarılı bir şekilde fotoğraf çektiren ve bu fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşan Şeyma Subaşı, paylaştığı fotoğrafın altına “yeterli olmuyor” notunu düşmeyi ihmal etmedi.

 

Şeyma Subaşı Yatak Pozu Verdi. Fotoğraf Sevgilisinin Gözünden Kaçmadı.

İlgili Makaleler

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu