Gündem

Şeyma Subaşı Yatak Pozu Verdi. Fotoğraf Sevgilisinin Gözünden Kaçmadı.

Şeyma Subaşı yatak pozu verdi ve yeni sevgilisi fotoğrafının altına alev emojisi koydu. Son günlerin çok konuşulan ismi, Acun Ilıcalı’nın eski eşi Şeyma Subaşı’nın yaptıkları yine gündeme düştü.

Şeyma Subaşı Yatak Pozu Verdi. Fotoğraf Sevgilisinin Gözünden Kaçmadı.

Son günlerde sık sık gündeme gelen Şeyma Subaşı bu kez de yatak pozuyla dikkat çekti. Oldukça doğal bir poz veren Subaşı, yeni sevgilisi ile sosyal medya hesabından bi nevi flörtleştiler. Fotoğrafın altına alev emojisi koyan Guido Senia, fotoğrafı oldukça beğenmiş olsa gerek.

şeyma subaşı yatak pozu

Acun Ilıcalı İle Olaylı Bir Ayrılık Yaşamıştı

Tv8 Kanalının sahibi ekranların sevilen yüzü Acun Ilıcalı ile evliliklerini bitiren ve aldığı nafaka ile gündemden bir süre düşmeyen Şeyma Subaşı, geçtiğimiz günlerde eşyalarını toplamak için Miami’ye gitti. Eşyalarını topladıktan sonra Newyork’ta bir otelde kalmaya başlayan Subaşı, bu kadar eşyayı nereye koyacağını kara kara düşünmeye başladı.

Şeyma Subaşı Geyiklerini Okudunuz mu?

şeyma subaşı yatak pozuyla dikkat çekti

Otel Odasından Fotoğraf Yolladı

Lüks otel odasından yayınladığı fotoğrafla dikkatleri hemen üzerine çekti. Fotoğrafın altına yorum yapan sevgilisi Guido Senia fotoğrafı oldukça beğenmiş olsa gerek ki, alev emojisi koyarak bu beğenisini dile getirdi.

 

Şeyma Subaşı ve Yeni Sevgilisi İlk Görüntülendi

 

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

11 Yorum

  1. Simdi ben bu fotografin WOOOOOOOOW tarafını anlamadim. Kadinin totosundan pirt sesi gelse bile gündeme oturuyor hayret bisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu