Gündem

Şeyma Subaşı Kitap Çıkarıyor. Ünlü İsim Gündemden Düşmüyor.

Şeyma Subaşı kitap çıkarıyor. Ünlü isim gündemden düşmüyor. Acun Ilıcalı’nın eski eşi Şeyma Subaşı evlilikleri bitince Acun Ilıcalı’dan aldığı yüksek tazminat ve nafaka ile gündeme bomba gibi girmişti. Şimdi de kitap çıkarmaya hazırlandığı gündeme geldi.

Şeyma Subaşı Kitap Çıkarıyor. Ünlü İsim Gündemden Düşmüyor.

Acun Ilıcalı ile evliliklerini bitiren ve nafaka olarak ayda 125 tl alacak olan Subaşı bu kez de gündeme çıkaracağı kitapla geldi. Boşandıktan sonra bir türlü gündemden düşmeyen Subaşı, kitap çıkarmaya hazırlanıyor.

Neon Sütyen Modası Dünyayı Ele Geçirdi!

Yayınevi Sosyal Medya Hesabından Duyurdu

Dex yayınevi tarafından yapılan duyuruda Subaşı’nın fotoğrafı paylaşılarak ünlü ismin yakın zamanda bir kitap çıkaracağı bilgisi verildi. Dex yayınevi “Hazır mısınız bomba gibi bir kitap geliyor” şeklinde duyuru yaptı. Ünlü isim de çıkaracağı kitapla ilgili instagram hikayesinde çıkacak olan kitapla ilgili küçük bir ipucu verdi.

Şeyma Subaşı Geyikleri Sosyal Medyada Hızla Yayılıyor

Boşanması ve Aldığı Nafaka Herkes Tarafından Konuşulmuştu

Ünlü isimlerin boşanması da olay olmuştu. Eşi Acun Ilıcalı’dan 10 Milyon tl değerinde bir ev ve aylık 125 bin tl nafaka alacağı gündeme gelince vatandaşlar konuyu oldukça fazla trajıkomik hale getirmişti. Kitap çıkınca gelişmelerle yeniden karşınızda olacağız.

Dünyanın En İyi Menemeni Nasıl Yapılır? Tüm Sorular ve Cevapları Burada!

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

5 Yorum

  1. Önce sansasyonel bir boşanma ile gündeme oturdu, şimdi kitap çıkartıyor. Zamanlama süper ne denirki :D

  2. paran varsa kitapta yazarsın.
    edebiyat yanı güçlü insanlar yazdıklarını yayınlayamazken böyle kişilerden çıkacak kitapları bilemiyorum. bir nilgün bodur vakası daha galiba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu