Gündem

Şeyma Subaşı Kalça Estetiği Yaptırdı, Sosyal Medyada Paylaştı!

Şeyma Subaşı kalça estetiği yaptırdı, o anları sosyal medya hesabında paylaştı. Kalça estetiği yaptıran ve kalça kaldırma operasyonu geçiren Subaşı, bu operasyon sırasında çektiği bir videoyu Instagram hikayesinde paylaştı.

Şeyma Subaşı Kalça Estetiği Yaptırdı, Sosyal Medyada Paylaştı!

Sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımlarla adından sıkça söz ettiren Şeyma Subaşı, Instagram hikayesine kalça operasyonu yaptırdığı sırada çektiği videoyu ekledi.

Her anını sosyal medyadan paylaşıyor

Acun Ilıcalı ile olan evlilikleri ve sonrasında yaşanan boşanma ile birlikte yeni DJ sevgilisi ile sıkça gündeme gelen Subaşı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla da adından sıkça söz ettiriyor. Instagram fenomeni Şeyma Subaşı, son paylaşımında gittiği bir güzellik merkezinde yaptırdığı kalça kaldırma operasyonundan bir video paylaştı.

Kalçasını kaldırttı

Bir güzellik merkezinde kalça kaldırtma operasyonu geçiren Subaşı, o onları paylaştı ve “30 dakikada 20 bin squat etkisi mi?” notunu ekledi.

Keşke her işimi…

Paylaşımındaki notuna “Keşke her işimi 30 dakikada halledecek başka makineler de olsa” açıklamasını da ekleyen fenomen, hakkında daha önce çıkan badem gözü operasyonu iddialarını da yalanladı.

Şeyma Subaşı’ndan Sevgilisine Sosyal Medyadan İmalı Gönderme

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

6 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu