Gündem

Şeyma Subaşı Guido Senia Çiftinden İlk Fotoğraf!

Türkiye’ye gelen Şeyma Subaşı’nın sevgilisi Guido Senia’dan Instagram’da beraber paylaştığı fotoğraf herkesi şaşkınlığa uğrattı. Şeyma Subaşı’nın yanına sevgilisini görmeye İstanbul’a gelen Senia, Subaşı ile ilk kez Instagram’da fotoğraf paylaştı. Ünlü İtalyan DJ’in bu fotoğraf paylaşımı bir çok Türk takipçileri tarafından yorum yağmuruna tutuldu. İşte Şeyma Subaşı Guido Senia çiftinin fotoğrafları…

Şeyma Subaşı Guido Senia Çiftinden İlk Fotoğraf!

Acun Ilıcalı’dan sessiz sedasız boşanan fakat boşandığı tarihten bu yana magazin gündeminden düşmeyen, Ilıcalı ile yollarını ayırdıktan sonra ünlü İtalyan Dj Senia ile aşk yaşamaya başlayan Subaşı, sevgilisiyle sürekli görüşüp beraber olmak için bol bol yurtdışına seyahat ediyordu. Fakat bu sefer ünlü İtalyan Dj Guido Senia, Şeyma Subaşı’nı görmek için İstanbul’a geldi.

Beraber İstanbul’u gezdiler…

Beraber İstanbul’u gezen taze aşıklar, ilk kez beraber görüntülendi. Görüntülenmelerinin ardından ise ünlü çiftten Instagramda beraber çekilmiş ilk fotoğraf paylaşımı geldi.
61 bin takipçisi bulunan Guido Senia kendisine ait Instagram sayfasından Şeyma Subaşı ile beraber çekildikleri bir fotoğrafını paylaştı. Sosyal medyada oldukça şaşırtan ve ilgi gören bu fotoğraf saatler içinde 10 bine yakın kişi tarafından beğenildi. Ayrıca paylaşılan fotoğraf ünlü DJ’in hayranları tarafından yorum yağmuruna tutuldu. Guido Seina’nın ardından Şeyma Subaşı’da sosyal medya hesabından beraber fotoğraflarını paylaştı.

Ziyaret sosyal medya paylaşımından öğrenilmişti

Ünlü İtalyan Dj Guido Seina’nın Türkiye ziyareti sosyal medyadan yaptığı fotoğraf paylaşımıyla ortaya çıkmıştı. Daha sonra Guido Seina ve Şeyma Şubaşı ilk kez Bebek’te magazin muhabirlerinin objektiflerine yakalanmıştı.

Şeyma Subaşı ve Guido Seina çifti ardından bir balıkçıda tekrardan görüntülendi. Beraber bir çok tarihi yerleri ziyaretlerde de bulunan Guido Seina ile Şeyma Subaşı, bu tarihi gezilerini sosyal medya hesaplarının hikaye bölümünden bir çok paylaşımlar yapmayı da ihmal etmemişti.

Köşe Yazarı Ayşe Özyılmazel’den Şeyma Subaşı’na Tepki

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

8 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu