Gündem

Şeyma Subaşı “Bir Koca Üç Çocuk İstiyorum” Dedi.

Şeyma Subaşı “bir koca üç çocuk istiyorum” dedi ve bombayı patlattı. İlk olarak ekranların sevilen yüzü Acun Ilıcalı ile evlenmesi ile gündeme gelen ünlü isim, daha sonra ayrılığı ile gündeme bomba gibi düşmüştü. Boşanma tazminatı olarak rekor seviyede para alan Subaşı, bu kez de “bir koca üç çocuk istiyorum” diyerek gündeme geldi.

Şeyma Subaşı “Bir Koca Üç Çocuk İstiyorum” Dedi. Gündem Yine Subaşı Oldu.

Basının ve medyanın ünlü ismi haline gelen Şeyma Subaşı yine ilginç bir çıkış yaptı. Son dönemlerde çıkardığı kitap ile gündeme gelen ünlü isim, kitabı sayesinde olumlu olumsuz oldukça fazla yorum almıştı. Bir süredir sessizliği seçen Subaşı, sosyal medyada bir video yayınlayarak soruları yanıtladı.

İşte Şeyma Subaşı’nın Gündeme Düşen O Videosu.

 

18 Yaşından İtibaren Kendimi Her Ortamdan Çıkarmasını Bildim

“O dönemlerden geriye kalan Şeyma tam olarak bu” dedi. Kendini 18 yaşından bu yana geliştirdiğini ve karakterinin o yaşlarda oturmaya başladığını belirten Subaşı, artık hayattan beklentisinin “Bir koca, 3 çocuk, evimde oturmak, istediğim zaman eşimle partilemek ama sabah kahvaltılarını ve akşam yemeklerini birlikte yemek istiyorum” dedi.

Bunları Hiç Yaşamadım

Şeyma Subaşı konuşmasında bunları hiç yaşamadığını ama artık yaşamak istediğini belirtti. Bu sözüyle eski eşi Acun Ilıcalı’ya gönderme yapıp yapmadığı bilinmiyor. 2 kere Kuran okuduğunu ve namaz kıldığını söyledi ve imajının “parti girl” olarak anıldığını söyledi. Böyle anılmasından rahatsız olmadığını ama aile olmak istediğini söyleyen ünlü isim, artık bu şekilde yaşamak istiyorum dedi.

 

Kötü Anıları Hafızadan Silmek Mümkün mü? İşte Cevabı.

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

14 Yorum

  1. bu kadın gündemden düşmek bilmiyor bir türlü. ne zaman popüleritesi düşse hemen bir olay yaratıp hop gündeme geliyor.

  2. Genel fikrim cocuk dünyaya getirmek ztn kolay onemli olan bunun kafa bası sayısı degil ne kadar layıkıyla yapıldığı.. Ve tabiki maddi imkanlar.. Yoksa 3 degil 4 te olur 5 te olur..

  3. İnsanın kendi dışarıdan gösterdiği ve gerçekte olduğu farklı olabilir tabii ki …Ama şunu unutmamalı ki insanların onun hakkında olumsuz düşüncelere kapılmasının nedeni de yine kendisi ve kendisini yansıtış tarzı ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu