in

Sexting Nedir, Kuralları Nelerdir, Nasıl Yapılır? – Shall we?

Sexting Nedir Ve Kuralları Nelerdir? Sexting Hakkında Her Şey...
Sexting Nedir Ve Kuralları Nelerdir? Sexting Hakkında Her Şey...

Sexting nedir ve kuralları nelerdir sizler için derledik. İşte konu ile ilgili öğrenmek istediğiniz her şey.

Sexting Nedir ve Kuralları Nelerdir? Bilmeniz Gereken Herşey.

Modern toplumlarda cinsel hayatın bir parçası olan bu konu hakkında merak ettiğiniz her şeyi sizler için derledik. Hayatınıza küçük oyunlarla renk katmaya açık mısınız? Bu tarz cinsel yenilikleri yakından takip ediyorsanız, bu eğlenceli oyun ile ilgili merak ettiğiniz her şey haberimizde…

Bu Kavram Tam Olarak Nedir?

Sex ve tenxting sözcüklerinin bir araya gelmesiyle ortaya çıkan türkçe karşılığı “cinsel mesajlaşma” olarak ifade ediliyor. Uzmanların dünya genelinde yaptıkları araştırmalara göre, çiftlerin yaklaşık yüzde 54 kadarının cinsel hayatlarında bu uygulamaya önem verdikleri ortaya çıkmış. Bazı çiftlerin açıklamalarına göre de bu uygulama sırasında aldıkları hazla aynı haz seviyesine sahip.

Özellikle Whatsapp, Instagram ve Snapchat gibi sosyal platformlar üzerinden yapılan bu uygulamanın, çiftlerin ilişkilerine de heyecan kattığı gözlemlenmiş. Daha net ifade etmemiz gerekirse, çiftlerin cinsel içerikli fotoğraflarının birbirlerine atması diyebiliriz. Bu uygulama ile çiftler arasındaki duvarlar yıkılıyor ve ilişkilerini daha özgür ve sınırsız yaşamaları sağlanıyor.

Nasıl yapılır?

Çiftlerin hayal gücü ve birbirlerine verdikleri subliminal mesajlarla kendini gösteren, başladığınız andan itibaren, bilinçaltınız devreye giriyor ve sürükleyici bir hikayeye doğru adım atıyorsunuz. Aldığınız haz kat be kat artıyor ve bu sayede bu yöntem cinsel yaşamınızın önemli bir parçası haline geliyor.

Çiftler cinsel hayatlarına pozitif yönde katsı sağlarken, çiftlerin cinsel anlamda birbirlerini tanımaları da kolay bir hal alıyor.

Bu nedir sorusuna verilebilecek bir diğer yanıt ise; girişkenlik diyebiliriz. Genelde çiftler cinsellik anlamında cesaret eksikliği yaşar. Bu cesaretsizliği aşmak için de biçilmiş kaftan diyebiliriz. Bu sayede cesaretiniz artacak, davetkâr mesajlarla adım adım haz duygunuz artacak. Her ne kadar çiftler arasında cinsel içerikli fotoğraflar göndermek olarak tanımlansa da, partnerinizin duygularına önem verdiğinizi ve onu düşündüğünüzü hissettirmenin bir diğer yolu olarak da karşımıza çıkıyor. Bu uygulamayı bir ön sevişme olarak da düşünebilirsiniz.

Kuralları nelerdir?

Batı’nın modern toplumlarında bu uygulamaya önem veriliyor. Ülkemizde ise bu tarz uygulamalar ve cinsel içerikli mesajlaşmalar gizli saklı yapılıyor. Özellikle ülkemizde bazı kurallar çerçevesinde gerçekleşmeli. Eğer mesajlaşacağınız insanı tanımıyorsanız, böyle bir uygulamayı kullanmanızı ve kafanızı ağrıtmamanızı tavsiye ediyoruz. İkinci önemli husus ise, cinsel içerikli fotoğraflarınızı paylaşmamanız. Öncelikle karşılıklı bir güven inşa etmeli, birbirinizi tanımaya fırsat vermelisiniz. Direkt cinsel içerikli paylaşımlar yaparak karşı tarafı olumsuz şekilde yönlendirmemelisiniz.

İnsanlara sorulduğunda genelde cinsel fotoğrafların çiftler arasında birbirlerine gönderilmesi olarak tabir edilse de, aslında böyle bir zorunluluk da bulunmuyor. Bunun yerine daha estetik mesajlaşmalar yapılabiliyor. Bu aşamadan sonra eğer çiftler arasında güven artarsa, cinselliği tetikleyen ve tahrik edici fotoğraflara da yer verilebiliyor. Bunu yaparken de yüzünüzü gizlemeye özen göstermeniz gerektiğini de unutmayın. Bu hacklenme riskinize karşı alacağınız bir önlem.

Erkeklerde Cinsel Gücü Artıran Karışımlar Ve Öneriler

5 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

zombi hastalığı amerikada

Zombi Hastalığı Amerika’da Hızla Yayılmaya Devam ediyor. Halk Tedirgin.

iran'dan büyük tehdit

İran Amerikaya Rest Çekti. Formülünü Biliyoruz.