in ,

BayıldımBayıldım

Sexting Nedir? Erotizmin Yeni Şekli!

Sexting

Sexting günümüz sevgililerin yeni iletişim şekli!  Son günlerde çiftlerin yeni gözdesi sexting hakkında tüm bilinmeyenler.. Erotik mesajlaşma nedir?

Sexting nedir?

Sex ve texting kelimelerinin bir araya gelmesiyle türemiştir. Sexting özellikle gençlerin ve uzak ilişkilerin cep telefonlarından birbirlerine yolladıkları erotik fotoğraflarla popüler oldu. Şimdilerde ise tüm çiftlerin yeni gözdesi haline geldi.

Olay sadece çıplak fotoğraf göndermek değil. Erotik mesajlar atmakla da iş çözülmüyor. Estetiği kaybetmemeniz gerekir.  Kusursuz, ateşli ve tahrik edici sexting mesajların da kendine özgü bazı kuralları var.

 Ateşli mesajlar atarken dikkat etmeniz gerekenler…

  • Öncelikle kendiniz için “gerçekten” uygun bir ortamda bulunun. Fantezilerinizin yarım kalmasını istemezsiniz. Yarım kalan fanteziden hiç kimse hoşlanmaz.
  • Telefonda daha rahat olacaksınız. Teknolojinin size sunduğu nimetlerden faydalanın. Aklınıza gelen onunla ilgili tüm fantezilerinizi yazmaktan utanmayın.
  • Mesajlaşmaya hemen fotoğraf ile başlamayın! Önce seksi ve tahrik edici mesajlar atın. Bu olay ortamı ısıtır. Ayrıca partnerinizin aklını başından alır.
  • Her şeyi kesinlikle tek mesaja sığdırmayın. Ağır ağır ilerleyin.  Atacağınız mesajlarla tepkisini ölçün. Aldığınız cevaba göre adımınızı atın.
  • Mesajlarınız çok uzun olmamalı. Unutmayın, siz uzun uzun yazarken o  uykuya dalabilir. Dikkatini dağıtacak başka şeylere yönelmiş olabilir. Mesajlarınız kısa ve seksi olsun.
  • Sevgiliniz yanınızda gibi hissedin.  Onunla ilgili hayallerinize sınır koymayın. Ayrıca seksi olmaktan çekinmeyin.
  • Yazdığınız her seksi mesajı sevgilinizle uygulayacaksınız diye bir şey yok. Bu sadece sizin hayal dünyanız. Birlikte eğlendiğiniz  bir fantezi oyunu olduğunu unutmayın.
  • Güvenmediğiniz herhangi bir durum varsa abartıya kaçmayın. İleride sansasyon kraliçesi olmak istemezsiniz. O nedenle güvenmiyorsanız ne olursa olsun fotoğraflarınızı göndermeyin.
  • Fotoğraflarınızı güvenip göndermeye karar verdiniz.  Siz yine de ufak bir uyarı mesajı ile önleminizi alın.
  • Mesajlaşma sonrası telefonunuzdaki fotoğrafları silin. Mesajlarıda silmeyi asla unutmayın. Yanlışlıkla bir yakınınız bunları görebilir. Böyle bir duruma birilerinin şahit olması hiç de hoş olmaz.

Sexting konusunda iyi misiniz, yoksa kötü mü?

Sexting, başlı başına haz veren bir aktivitedir. Tabi bu konuda biraz becerikli olmanız gerekiyor. Size rehberlik edebilecek bazı ipuçları var elbet. Tahrik edici konuşmanın Shakespeare’i olacağınızı garanti etmiyoruz. Ancak işinize yarayacakları kesin:

1- Karşı taraftan çıplak fotoğraf mı istediniz? Bu durumda sizinde karşılığında bir şey vermeniz gerekiyor. Kendinizi toparlayın heyecanınızı bir yana bırakın. Sizde karşılığında bir şeyler gönderin. En kötü ihtimal iltifatlara boğun onu. Telefonunuza çıplak fotoğraf geldiğinde sizde karşılık olarak gözleri kapalı maymun emojisi yollamayın!

2- Çıplak fotoğraflar işe yarar mı ? Evet çıplak fotoğraf elinizdeki silahlardan yalnızca biridir. Ama her şey çıplak fotoğraf değildir. Aslında bu iş fotoğraflardan çok, dil ile ilgilidir.  Gerçek hayattaki tahrik edici konuşmalar oldukça etkilidir. Telefonda da ona, neler yapmak istediğinizi anlatın.

3- Bu olayı sadece mesajlaşma ile sınırlandırmayın. Whatsapp kullanın, snap atın. Hatta bir kartın üzerine bir şeyler karalayıp posta kutusuna atın. Ortaçağda insanlar, sexting için el yazısı mektuplar kullanıyorlardı. İsterseniz bunun için mors alfabesi kullanın. Tabi bu işin şakası :))

4- Hadi sevişelim diye konuya birden girmeyin. Bunun için öncelikle isteklerinizden fazlasını siz ona verin. Sexting sekste olduğu gibi karşılıklı iken güzeldir. Hemen tanıştığınız biriyle hemen bu konulara girmeyin. Yavaş yavaş gelişmesi daha hoş olur. Hatta, duygusal ilişki yaşadığınız kişilerle daha da iyi bir hal alır.  Birinden çok hoşlanıyor olabilirsiniz.  Hatta belki de aşıkta olabilirsiniz.  Muhtemelen karşı tarafa bunu söylemeniz gerekiyor. Bu hisleri yaşadığınız kişiyle erotik mesajlamanın hazzını daha çok alırsınız.

5- Unutmamanız gereken en önemli şeylerden bir tanesi de seks olayları sadece yan yana gelince gerçekleşmiyor.  Evet belki yan yana değilsiniz belki bir cihaz size aracalık yapıyor. Ama bu demek değilki sexting daha az tahrik edici. Sexting, dijital bir olay olabilir.  ‘Seni istiyorum’ içerikli bir mesaj da  kulağınıza  fısıldanan aşk cümleleri kadar heyecanlı olabilir.

Her kadının bilmesi gereken 5 sexting kuralı

Çıplak fotoğrafları ifşa olan bir çok ünlü kişi vardır. Bir çok kişinin internete sızan fotoğrafları da mevcut. Telefondan fazlasıyla özel bilgiler paylaşmak doğru değildir. Bu durumlar bir şekilde riskli bir hareket haline geldi. Yapılan araştırmalar, sexting’in daha  avantajlı olduğunu ortaya koyuyor. Partnerinize seksi mesajlar göndermek. oldukça keyiflidir. Yalnızca yataktaki işleri ateşlendirmekle kalmıyor. Aynı zamanda da özgüveninizi artırıyor. Aranızdaki bağı güçlendiriyor. Kendinizi cinsel açıdan daha fazla ifade edersiniz.

Aceleci davranıp yanlış zamanda mesaj atmayın. Konuşmalarınızı ve snaplerinizi, yanlış ellere düşme risk altında bırakmayın. Böyle durumla karşılaştığınızda, hiçbir şeyin önemi kalmıyor. Bu sexting rehberi, özel hayatınıza darbe vurmaz. Sadece seks hayatınızı canlandırmanıza yardımcı olacak:

Öncelikle tanışın

Tinder gibi online tanışma uygulamalarının popülaritesi oldukça fazladır. Yeni bir insanla yüz yüze gelmeden önce, haftalarca mesajlaşmanız oldukça normal. Bu süre zarfında, konuşma tonunuzu biraz davetkâr tutun. Ama bu cinsellik olmayacak. Karşınızdaki kişiden harika cinsel içerikli mesajlar alıyor olabilirsiniz. Ancak ortada karşılıklı bir kimya olmayabilir. Bu sefer yaptığınız, birçok kişisel bilginizi hiçbir şekilde ilgilenmediğiniz biri ile paylaşmaktan başka bir şey olmaz.

Sexting’i ön sevişme olarak kullanın

Sexting, büyük bir beklenti yaratır. Hatta sonrasında gelecek şeylerin ipuçlarını verir. Dolayısıyla seks öncesi ateşi tavan yapar. Hatta buluşmadan önce gerilim yaratır. Doğru ton, ikinizin de birbirinizi görmeden hem seks hem de duygusal olarak bağlar.  Tutkulu bir gece için zemin hazırlar.  Mesajları kısa tutun. Romantik bir roman yazmıyorsunuz sonuçta. Ama bazı detaylar vererek olayı zenginleştirin. Unutmayın kelimeler afrodizyaktır. Partnerinizin zihnine ektiğiniz senaryolar, gelecekte yapacağınız seksi şekillendirecektir.

Pisleşin

Yapılan araştırmalara göre, hiçbir kural olmaksızın mesajlaşan çiftlerin, ilişkilerinde daha tatmin oldukları görülüyor. Hatta bu sayede cinsel iletişimlerinin ilerlediğini gösteriyor. Tabi olaya pornografik şeyler ile başlamayın. Daha çok oyuncu kelimeler seçin. Sonra rahatlık seviyenizin izin verdiği derecede harekete geçebilirsiniz.

Seksi kelimeler yollayın, resimler değil

Çıplak bir selfie, partnerinizi heyecanlandırmanın en kolay yolu gibi görünebilir. Ancak ona gerçekten güvenmediğiniz sürece bunu yapmayın. Açık  seçik görselleri değil, mesaj atmayı ya da en fazla biraz hevesli olmayı tercih edin. Resimlerinizi gönderdiğiniz kişi güvenilir olabilir. Ancak güvenlik açıkları her zaman olabilir ve ilişkiniz tepetaklak dönebilir. Çıplak snaplerden uzak durun. Eğer böyle bir şey yapacaksanız karşınızdaki kişi hakkında iyice düşünerek güvende kalmaya çalışın.

Kaydetmeyin!

Evet, en seksi, en epik sexting deneyimlerinizi saklamak isteyebilirsiniz.  Partnerinizle aranızda geçen heyecanlı anların seksi hatıraları gibi bir köşede saklamak istiyorsunuz. Ama ne olursa olsun, yanlış gözlerin görme olasılığını yok etmelisiniz. O nedenle mesajlarınızı hemen silin.

Tenisçi Ashley Harkleroad Çıplak Fotoğraf Paylaştı. Sosyal Medya Yıkıldı!

5 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

cakallar

Çakallar Hakkında Tüm Bilgiler

paradoks

Paradoks Nedir? Örnekleri Ve Özellikleri Nelerdir?