Gündem

Şevket Çoruh Videosu Sosyal Medyayı Yıktı Geçti

Şevket Çoruh videosu sosyal medyada olay oldu. Arka Sokaklar dizisinin sevilen oyuncusu Şevket Çoruh seçim sonrası yayınladığı video ile hem takipçilerini hem de ülkedeki bir çok vatandaşı kahkahaya boğdu. İşte ünlü oyuncunun o bol kahkahalı videosu.

Şevket Çoruh Videosu Sosyal Medyayı Yıktı Geçti.

Ekranların sevilen oyuncusu, Arka Sokaklar dizisinin başrolünü kaptırmayan Şevket Çoruh, seçim sonrası yayınladığı video ile sosyal medyayı adeta yıktı geçti. Seçimlere tepkisini sadece gülerek gösteren Çoruh’un içindeki mutluluk yüzüne yansımış olsa gerek ki, içten gülüşü hepimizin yüzünde bir tebessüm yarattı.

şevket çoruh kahkaha

Tutamıyorum

Sosyal medya hesabında “Tutamıyorum” başlığı ile yayınladığı kahkahasının seçim sonrasına denk gelmesi elbette akıllardaki soru işaretini ortadan kaldırdı. Seçim sonuçlarının henüz itiraz süreci bitmese de bir çok insan sonucu kabullenmiş durumda. Ünlü oyuncunun binlerce takipçisi “içimizdeki duygulara tercüman olmuşsun” dedi ve Çoruh’un paylaşımına destek vererek yaydılar.

şevket çoruh videosu

Buket Aydın’a Laf Attı

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Kanal D’de katıldığı bir programda yaşanan bir olay bazı vatandaşları sinirlendirmişti. Genel Başkan Kılıçdaroğlu kazanacağız dedikçe kahkaha atan Buket Aydın’ı sanırım sizler de hatırlarsınız. Şevket Çoruh attığı videonun altına “Buket Aydın geldi aklıma” yazınca, takipçileri Çoruh’u mesaj ve beğeni yağmuruna tuttu. İşte Buket Aydın’nın Kemal Kılıçdaroğlu’na güldüğü o video.

 

Seçim Sonuları Tam Liste

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

11 Yorum

  1. Cidden çok komik ve tepki uyandırma seçim sonucuna denk gelmesinden dolayı olmuş ama güzel bir video

  2. Oğlumun en çok sevdiği dizi oyuncusu olarak bende seviyorum iyiki gülmüş sayesinde milletçe bol bol güldük :)

  3. ahahaha severim bu adamı, kafasını :) ne de güzel kahkaha atmış ve ne de manidar olmuş :)) bol bol gülümseyip kahkaha atacağımız nice güzel günlere:))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu