Hayata Dair

Sevgilinizin Sizi Gerçekten Sevdiğini Anlamanın Yolları

Sevgilinizin sizi gerçekten sevdiğini anlamanın yolları olduğunu biliyor musunuz? Sevgiliniz ile ilgili herşeyi arkadaşlarınıza anlatmak istiyorsunuz, hatta onu ailenizle tanıştırmak için oldukça sabırsızlanıyorsunuz. Ama hala gerçekten seviyor mu, hayatınızda kalıcı mı emin değilsiniz. İşte sevgilinizin sizi gerçekten sevdiğini anlamanız için bazı altın kurallar..

Sevgilinizin Sizi Gerçekten Sevdiğini Anlamanın Yolları

1- Sevgiliniz sizi yakın arkadaşları ile tanıştırıyorsa, kendi arkadaşları ile arkadaşlık kurmanızı istiyorsa size değer veriyordur. Bununla birlikte ortak planlar yapıp hep birlikte vakit geçirmenizi ister.

2- Sizin ona geçmişte söyledikleriniz şeyleri hatırlar. Hatta arada söylediğiniz ufak bir ayrıntıyı bile hatırlar ve unutmaz. Konuyla ilgili yeri geldiği zaman gündeme getiriyorsa yani sizi gerçekten dinliyorsa ve söylediklerinize önem veriyorsa onun için önemlisiniz.

3- Sizi ona hatırlatan ve düşünmesine sebep olan yazıları sizinle paylaşır. Bir dergide bir tatil yazısı gördüyse bunu sizinle paylaşıp planlar yapar.

4- Genelde ailesine hemen açılmayan, önce ilişkinin nasıl gittiğini görmek isteyen bir insan olmasına rağmen bu sefer sizi ailesiyle tanışmak ister. Sizi sadece kendisine saklamak konusunda sıkıntı yaşar ve hatta mümkün olsa mutluluğunu herkese tüm dünya ile paylaşmak ister.

5- Kitaplığı az da olsa sizinki ile örtüşüyor. Hatta bazı başucu kitaplarının onun raflarında da okumaktan yıprandığını fark ettiğinizde…

6-Kendisi çok başka bir sektörde çalışmasına rağmen sizle ve işinizle gerçekten ilgilenir. Sizin tam olarak ne yaptığınızı, gündelik gelişmeleri ve kariyer planlarınızı merak eder.

7- Bir konuda üzülmüşseniz ona rahatlıkla bunu anlatabilirsiniz. Ailenizle bir sorun yaşadığınızda, iş yerinde bir tatsızlık yaşadıysanız veya bir arkadaşınızla anlaşmazlık yaşadığınızda ona güvenir ve herşeyinizi anlatırsınız.

8- Sizi ne olursa olsun ihmal etmez. Siz çok yoğun olsanız bile görüşmeye fırsatınız yoksa dahi sizi kontrol etmeyi asla bırakmaz.

9- Sizi düzenli arar, sürekli mesaj çeker. Genelde daha çok sizi aramayı tercih ediyorsa, çünkü sizin sesinizi duymayı çok seviyordur.

10- Sizi görmek için sabırsızlanır,  daha haftanın başından hafta sonunu iple çeker.bunu hissederek  Mesajlaşmak huyu olmadığı halde sizi güldürmek için mesaj atıp ikonlar eklemeye başlar.

11- Arkadaşlarına sizi anlatmaya başlar ve bundan zevk alır. Sizin farklı ve değerli olduğunun farkındadır.  Bunu paylaşmaktan çekinmez.

12- Zor bir günün ardından sizinle geçirmeyi hayal eder. O günü atlatmasında onu ayakta tutan şey sizinle beraber olmasıdır.

13- Her hafta en az sizi iki üç kere görmek ister. Sizi görmeden uzun süre dayanamaz. Sizle olmak için fırsatlar yaratır.

14- Sizi mutlu etmeye çalışır. Hiç görmediğiniz yerlere götürür, yeni yerler keşfetmenizi ister. Ve sizin için elinden ne gelirse yapar ve bunun için çabalar.

15- Doğum gününüz için özel planlar yapar. Sizin özel olduğunuzu düşünür. Doğum gününüz için de farklı şeyler organize etmeye çalışır.

Flört Döneminde Dikkat Edilmesi Gereken Konular

 

İlgili Makaleler

8 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu