in ,

Sevgilinizin Sizi Aldattığını Anlamanın Yolları

sevgilinizin sizi aldattığını anlamanın yolları

Sevgilinizin sizi aldattığını anlamanın yolları öyle sandığınız gibi az değil. Aldattığını anlamak için sevişirken başka birinin ismini bağırmasını beklemenize gerek yok. Hatta onu aksiyon üzerinde basmanız hiç gerekmiyor.

Sevgilinizin Sizi Aldattığını Anlamanın Yolları

Kıyafetlerinde saç teli bulamadınız mı? Üstünde hem cinsinizin parfüm kokusu yok mu? Peki bu durum aldatılmadığınız anlamına gelir mi? O sizi aldatıyorsa bunu zaten bilirsiniz. İçten içe hissedersiniz aslında. Hem zaten konu aldatılmak olduğunda genelde beklenen şey olur. Aldatılan kişiler “Aaa hiç beklemiyordum, çok şaşırdım” demezler. Çünkü hemen hemen herkes aldatıldığını içten içe hisseder.  Ama tabi sevdiğine aldattığını konduramadığınız zamanlar olur. Benim sevgilim asla yapmaz demeyin. Bir de kimi kişiler aldatıldığını kendine konduramıyor. Beni hayatta aldatmaz düşüncesi ağır basıyor. Emin olun çok güzelde olsanız, çok başarılıda olsanız çok akıllı, çok çekici veya çok seksi bile olsanız aldatılabilirsiniz. Aldatılıp aldatılmadığınızı merak mı ediyorsunuz? Daha da kötüsü aldatıldığınızdan şüpheleniyor musunuz? Aldatan kişilerin klasik davranışlarından bazılarını sizler için derledik.. Yazımızı okuyun ve aldatılıp aldatılmadığınıza kendiniz karar verin.

Görünümüne Eskisinden Daha Fazla Dikkat Etmesi

Sevgiliniz eskiden ne giydiğine, nasıl koktuğuna, saçına veya modaya daha önce hiç önem vermez miydi?  Ancak bir anda daha iyi görünmek için sabahın köründe kalkmaya mı başladı?  Kendine aşırı bakmaya ve kendine sürekli yeni şeyler mi alıyor? O zaman dikkatli olmanızı öneririm. Aldatan kişilerin çoğu yeni bir birliktelik yaşıyorsa daha iyi görünmek için çabalar. Tabi bu tek başına sizi aldattığına dair bir işaret de değil. Belki sevgiliniz ufak çaplı bir bunalımda olabilir. Ya da size daha iyi görünmeye çalışıyor olabilir. O yüzden dikkatli olun. Bir insan kendisine iyi bakmak isteyebilir. Ama bu değişim bir gecede gerçekleşmez. Eğer durum böyle ise dikkatli olmakta fayda var.

Yalanlar Yalanlar Yalanlar

Unutmayın eğer sevgiliniz sizi aldatıyorsa sürekli size yalan söyler. Çünkü en ufak bir konuda açık vermek istemez. Son zamanlarda sevgilinizin çok fazla yalan söylediğine inanıyor musunuz?  Hatta bazı yalanlarını yakaladıysanız dikkatli olun. Unutmayın hiç kimse durduk yere yalan söyleme gereği duymaz. Yalan her zaman yeni bir yalanı doğurur. Ufak şeyler hakkında yalan söylemesini önemsemiyor olabilirsiniz. Ama bu bile bir işaret olabilir. Eğer bir ilişkide yalan varsa kötü günler sizi bekliyor demektir. Unutmayın her türlü kötülüğün gerçek anası yalandır. İçine yalan girmiş bir ilişkiyi ne kadar istersiniz?

İnternete Duyduğu İlginin Çoğalması

Önceden Facebook’tan nefret eden, Twitter’ı saçma buluyor olabilir. Hatta maillerini evden asla kontrol etmeyen sevgiliniz mi vardı? Peki bu durumları sergileyen sevgiliniz birden internet manyağı mı oldu? Eğer bu olduysa durum biraz vahim demektir. Siz ona yıllarca sosyal medyada ne bulduğunuzu anlatamamıştınız. Ama şimdi o bir anda tanıdığınız, tanımadığınız birçok insanın fotoğraf ve durumlarına yorum yapmaya başladı. Bu tarz davranışlarda bulunuyorsa, maalesef ki bu işte bir iş olabilir.  Hele ki yaptıklarını sizden saklıyorsa dikkatli olun.  Hatta yanınıza geldiğinizde ekranı kapatıyor ve şifrelerini değiştiriyorsa şüphelenmekte çok haklısınız! Korkarım ki henüz aldatılmadıysanız bile her an aldatılabilirsiniz. Belkide duygusal olarak çoktan aldatılıyorsunuz…

Cep Telefonu Alışkanlığının Değişmesi

Gizli ve uzun telefon konuşmaları mı yapıyor? Telefonu sürekli sessizde ve yüzü yere dönük mü duruyor? Aniden eklenen ve değişen şifreler mi var? Çalan telefonlara sizin yanınızda cevap vermek istemiyor mu?  Telefon çaldığında heyecanlanıyor mu? Üzgünüz ama bunların hepsi teker teker kötü işaretler. Bir de bunların hepsi aynı anda oluyorsa üzgünüz. Hiç bir sevgili  durup dururken bu kadar şey saklamaya ihtiyaç duymaz. Eğer duyuyorsa bir nedeni vardır. Malesef sevgiliniz size bir sürpriz hazırlamıyor.

Evden Uzak Geçen Gecelerin Çoğalması 

İşini öne sürüp geç gelebilir. Ancak sürekli işi bahane etmesinin altında başka neden olabilir. Bu süreçte arkadaşlarını, ailesini de geç gelmesi konusunda öne sürüyor olabilir. Tüm geç gelmeleri için geçerli bir sebebi de olabilir. Ancak bu şüphe duymayacağınız anlamına gelmez. Ama yine de hemen sonuca varmayın. Önce biraz gözlem yapın.  Hep aynı insanlarla buluştuğunu mu iddia ediyor?  Eve sürekli alkollü mü geliyor? Nerede olduğuyla ilgili çok az ya da çok aşırı fazla mı detay veriyor?  Ama en çok merak etmeniz gereken konu bunları yaparken neden siz yanında değilsiniz? Bunları gözlemledikten sonra bir kanıya varabilirsiniz.

Her Zaman ki Cinsel İsteklerinin Bir Anda Yok Olması 

Sevgilinizin sizi aldattığının anlamanın yollarının bir tanesi de cinsel isteklerinin azalması. Normalde her fırsatta sizi sevişmek için sıkıştırır mıydı? Artık sevgiliniz  siz isteseniz bile uzak duruyorsa tehlike çanları çalıyor demektir. Yorgun olduğu gibi bahanelerin arkasına tehlike büyük. İştahını başka yerde doyuruyor olabilir! Sevişmeden iki gün duramayan sevgiliniz artık sizi istemiyor! Bir kaç haftadır size dokunmaması hiç ama hiç normal değil!

Adını İlk Defa Duyduğunuz Yeni Arkadaşlarının Türemesi

Tanıdığınız ve güvendiğiniz arkadaşları pek hayatında yok mu? Bunun yerini adını ilk kez duyduğunuz arkadaşlarının alması da normal bir durum değildir. Sizi tanıyan ve seven arkadaşlarına yalan söyletmesi zor olacaktır.  Hatta bu yeni arkadaşları da onu yoldan çıkarıyor olabilir. Daha da paranoyaklaşmak gerekirse o arkadaşlar aslında yoktur. İlişki yaşadığı kişinin takma adı olabilir. Sevgilinizin arkadaşlarını tanıyor musunuz? Eğer tanımıyorsanız yakından tanımanız önemlidir. Arkadaşlarıyla tanışmak hatta arkadaşlarıyla arkadaş olmanız sizin için avantaj olur.

Bilgisayarın Ve Telefonun Ekranına Gülümseyerek Bakması

Sevgilinizin nasıl gülümsediğini sizden iyi hiç kimse bilemez. Bir zamanlar sizle ilgili bir şey olduğundan da aynı şekilde gülümsüyordu. Sevgilinizin flört ederken değişen vücut dili olabilir. Sizle flörtleşirken hallerini hatırlayın. İlişkinizin başında size nasıl kur yaptığını düşünün. O halleri şimdi yeniden gündeme geldiyse korkmalısınız. Ne yazık ki bu mutluluk hallerinin muhatabı siz değilsiniz. Neler olduğunu aslında çok iyi biliyorsunuz!

Duygusal Mesafe

Güzel sözler artık duymuyorsunuzdur. Romantik anlarınız da geride kaldı.  El ele tutuşmalarınız hatta sarılarak uyumalarınız gün geçtikçe bitiyor.  Hatta en kötüsü arkadaşı moduna girdiniz. Kötü bir haberimiz var! İlişkinizde bir şeyler ters gidiyor! Aşırı tepkisiz olması problemlerin en büyüğüdür. Aynı şekilde aşırı tepki vermesi de normal değildir. Onunla konuşmaya çalıştığınızda hemen sinirlenmesi bir şeylerin ters gittiğine işarettir.  “Sen bana yalancı mı diyorsun!”, “Ne saçmalıyorsun” gibi cümleler kurup yükseliyorsa ilişkinizi gözden geçirin.  Ayrıca her zaman sevdiği bir davranışınızın karşısında tepkisiz kalması da kötüye işaret. Aldatmıyor olabilir. Ancak bu sizden soğumadığı anlamına gelmez. Eğer bu davranışları sergiliyorsa dikkat edin.

Sizi Aldatmayla Suçlaması

Sevgilinizin sizi aldattığını anlamanın yolları aslında o kadar zor değildir. Bunlardan bir tanesi de sizi aldatmayla suçlamasıdır. Suçlu psikolojisinin bazı temelleri vardır.  Bunlardan bir tanesi okları karşı tarafa çevirmeye çalışmasıdır.  Eğer siz ondan şüpheleniyorken o tam tersi sizin onu aldattığını söylemeye başladıysa bir düşünün. Hele bunu yaparken ortada bir gerekçe yoksa dikkatli olun. Çünkü yaptığı sadece hedef şaşırtmak.  Siz hayır ya ne alakası var gibi açıklamalara başlamış olabilirsiniz.

Bu saydıklarımızın bir çoğu veya hepsi sevgilinizde varsa dikkatli olun. Ancak sevgiliniz kötü bir dönemden de geçiyor olabilir. Bu sebeple ilişkinizi bitirmeye kalkmayın. Dikkatli olup, gözlem yapın. İş yerinde ya da her hangi bir arkadaşıyla problem yaşıyor olabilir. Onu hemen aldattığı ile ilgili suçlamayın. Önce karşısına geçip konuşun. Onun farklı davrandığını, bir sorun olup olmadığını sorun. Unutmayın ilişkilerde doğru iletişim çok önemlidir.

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Yolları 

9 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

the elder scrolls online ücretsiz

The Elder Scrolls Online Yüzde Atmış İndirimde!

sağlık kampı

Sağlık Kampı Nedir?