Gündem

Sevgili Kavgası. Kız Arkadaşına Mesaj Atan Kişiyi Pompalı Tüfekle Vurdu.

Sevgili kavgası kanlı bitti. Kız arkadaşına mesaj atan kişiyi pompalı tüfekle vuran gencin videosu saniye saniye kaydedildi. Sosyal medyaya bomba gibi düştü. Söz konusu genç mesaj atan kişiyi bacağından yaraladı.

Sevgili Kavgası Kanlı Bitti. Kız Arkadaşına Mesaj Atan Kişiyi Pompalı Tüfekle Vurdu.

Zonguldak’ın Alaplı ilçesinde yaşanan olay herkesi şok etti. Kız arkadaşına mesaj attığı gerekçesiyle bir genci pompalı tüfekle herkesin ortasında vurdu. Mesajı atan genç sadece yaralandı. Olayın herkesin ortasında ve halka açık bir yerde olması tehlikenin aslında ne kadar ucuz atlatıldığının bir kanıtı.

Bacağından Yaraladı

Zonguldak’ta yaşanan olayda kız arkadaşına mesaj atıldığı için pompalı tüfek alan Rıdvan K. (25), mesaj attığını iddia ettiği Halil T.(35)’yi bacağından acımasızca vurdu. Olayın görüntüleri saniye saniye kameralara yansıdı. Terminal içerisinde onlarca insanın gözü önünde yaşanan olay sonucu hemen polis ekipleri ve ambulans olay yerine geldi.

Pompalı Tüfekli Saldırgan Tutuklandı

Pompalı tüfekli saldırgan Rıdvan K. ve kız arkadaşına mesaj attığını iddia eden Halil T. arasında tartışma yaşandı. Yaşanan tartışma sonucu olay büyüdü ve kavgaya dönüştü. Terminaldeki bir büfede çalışan Rıdvan K. çalıştığı büfeden pompalı tüfeği alarak Halil T.’ti bacağından vurdu. Olay yerine polisler ve ambulans sevk edildi. Tüfekli saldırgan tutuklanırken, yaralanan kişi hastaneye kaldırıldı.

 Beren Saat Makyajsız Fotoğraf Paylaştı. Sosyal Medya Yıkıldı. İşte o Fotoğraf.

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

8 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu