Gündem

Sessiz Ol Diyen Kadının Boğazını Kesti

Kan donduran olay İstanbul, Beşiktaş’ta gerçekleşti. Kendisini sessiz olması konusunda uyaran kadının boğazını kesti ve kaçtı!

Sessiz ol diyen kadının boğazını kesti

İstanbul’un Beşiktaş semtinde gerçekleşen olayda fitness hocalığı yapan İbrahim Y. aparmanda çok gürültü yaptığı için, apartman görevlisi Nefise Dolapçı tarafından uyarıldı. Sessiz olması konusunda kendisini uyaran kadının boğazını keserek öldüren İbrahim Y., olayın ardından kayıplara karıştı.

Komşulardan şikayet geldi

Korkunç olay saat 12.00 sularında gerçekleşti. Beşiktaş, Nispetiye’de bulunan Gözde Sokak’taki bir apartmanda yaşayan İbrahim Y., aşırı derecede gürültü yaptığı için komşularını rahatsız etti. Rahatsız olan komşular apartman görevlisi 48 yaşındaki Nefise Dolapçı’yı arayarak İbrahim Y.’nin çok gürültü yaptığını ve uyarmasını rica ettiler.

Boğazını bıçakla kesti

Yaklaşık 2 ay kadar önce apartmana taşınan İbrahim Y.’nin kapısını çalan Dolapçı, kapıyı sinirli bir şekilde açtı. İddiaya göre içeride nişanlısı olduğu söylenen kadınla tartıştığı söylenen İbrahim Y., sessiz olması için uyarıda bulunan kadınla tartışmaya başladı. Kısa sürede kavgaya dönen tartışma sonucu İbrahim Y., eline aldığı bıçakla apartman görevlisi Nefise Dolapçı’nın boğazını keserek öldürdü.

Kaçtı!

Zanlı, talihsiz kadının boğazını kesip öldürdükten sonra olay yerinden kaçtı. Gelen ihbarlar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, apartmanda ve olayın gerçekleştiği yerde incelemelerde bulundu. Görgü tanıklarının da ifadesini alan polis zanlının peşine düştü.

Olay yeri inceleme ekipleri ve Cumhuriyet savcısının incelemelerinden sonra talihsiz kadının cenazesi Adli Tıp morguna kaldırıldı.

Sokak Ortasında Kadını Bıçakladı – Dehşet Verici Görüntüler

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

6 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu