Gündem

Serenay Sarıkaya Evlilik Sözleşmesi İstedi Mi?

Serenay Sarıkaya  Kerem Bürsin çiftinin ilişkileri sallantıda. Evlilik teklifi alan Serenay Sarıkaya evlilik sözleşmesi isteyince ortalık kızıştı!

Serenay Sarıkaya Evlilik Sözleşmesi İstedi Mi?

Serenay Sarıkaya ve sevgilisi Kerem Bürsin 3,5 yıldır yaşadıkları aşkla çoğu insanın hayranlığını kazanmışlardı. Söylentilere göre Bürsin’den evlenme teklifi alan Sarıkaya, teklif üzerine evlilik sözleşmesi istedi. Bu durumun ünlü çiftin arasını bozduğu magazin kulislerinde fısıldanıyor.

3,5 yıllık ilişki sallantıda mı?

Her şey Serenay Sarıkaya’nın 3,5 yıllık erkek arkadaşı Kerem Bürsin’den evlenme teklifi almasıyla başladı. Teklifin üzerine Sarıkaya’nın evlilik sözleşmesi istediği söylentileri hızla yayıldı. Bu sözleşme ile birlikte çiftin arasında soğuk rüzgarlar estiği de konuşuluyor.

Çocuk sahibi olmak istiyorum

Geçtiğimiz aylarda Los Angeles’ta verdiği bir röportajda, evliliğe karşı olmadığını söyleyen Bürsin, evliliğin yapısana daha fazla önem verdiğini ve çocuk istediğini söylemişti. Sarıkaya’ya geçtiğimiz akşam evlenme teklifi eden Bürsin, hayatının şokunu yaşadı.

Teklifi sevinçle karşılamıştı

Aldığı evlilik teklifi karşısında bir hayli sevinen Sarıkaya, sohbet esnasında evlilik sözleşmesi istediğini söyleyince, Kerem Bürsin tepki gösterdi. Çiftin tartıştıkları ve hatta zaman zaman seslerinin de yükseldiği bildirilirken, hiç ummadığı bir cevap alan Bürsin’in büyük bir hayal kırıklığına uğradığı da öğrenildi.

Demi Rose Frikik Vermemek İçin Şekilden Şekile Girdi

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Evlilik sözleşmesinin neden bu kadar yadırgandığını anlamıyorum. Babamıza bile güvenemeyeceğimiz bir dönemdeyiz. Aşık olduğumuz insanın zamanla değişme ihtimaline karşı bu güvenceyi istiyor olmamızdan dolayı kımse yargılayamaz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu