in

Chloe Loughnan Aylık Kazancı Duyanları Şok Etti. Sizce Ne Kadardır?

Chloe Loughnan Aylık Kazancı
Chloe Loughnan Aylık Kazancı Duyanları Şok Etti.

Chloe Loughnan aylık kazancı duyanları şok etti. İlk olarak Serdar Ortaç’ın eşi olarak tanıdığımız İrlandalı güzel sosyal medyada yaptığı paylaşımlardan dudak uçuklatacak kazanca sahip. Söylentilere göre İrlandalı güzelin sosyal medyada yaptığı paylaşımların bedeli bir hayli pahalı.

Chloe Loughnan Aylık Kazancı Duyanları Şok Etti.

İrlandalı güzel Chloe Loughnan, Türkiye’nin en ünlü simalarından Serdar Ortaç’ın eşi. Bir süre önce evlenen ve bir çok dedikoduya sebep olan bu çift, son günlerde gündeme boşanma söylentileri ile geldiler. Ancak konu ile ilgili açıklama yapan çift, sevenlerine açık bir şekilde “boşanmıyoruz” dedi.

serdar ortaç'ın eşi

30 Bin Lira Kazanıyor!

Ünlü şarkıcının güzel eşi sosyal medyadan para kazanmayı seçmiş. Üstelik kazancı da oldukça iyiymiş. Chloe Loughnan’ın tek bir sosyal medya paylaşımından 30 bin lira kazandığı öğrenildi. Serdar Ortaç sayesinde tanıdığımız Chloe, sosyal medya zengini olacak gibi gözüküyor.

Başka İşler de Yapıyor

Ünlü isim sadece sosyal medya üzerinden para kazanmıyor. Aynı zamanda geçtiğimiz dönemlerde ticarete atıldı. Modelliğin ve sosyal medya yönetiminin yanı sıra kendi ismini taşıyan detoks içecekler satışa çıkardı ve bu oldukça sevildi.

8 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

pınar aylin düştü

Pınar Aylin Hayranlarını Üzdü. Ünlü Şarkıcının Başına Bakın Ne Geldi.

abonelik işlemleri e-devlet

Abonelik İşlemleri E-Devlet Üzerinden Yapılabilecek. Bakan Müjdeyi Verdi.