GündemSinema

Sen Çal Kapımı Dizisi İle İlgili Detaylar

Fox Tv’de yayınlanmaya başlayan ve 5. bölümü merakla beklenen yaz aylarının çok beğenilen romantik komedi tadındaki Sen Çal Kapımı dizisi ile ilgili detayları sizler için derledim. Dizinin konusu ve kadrosu ile ilgili tüm bilgileri bu yazıda bulabilirsiniz.

SEN ÇAL KAPIMI

Başrollerde Hande Erçel ve Kerem Bursin var. Hande Erçel- Eda Yıldız karakterine hayat verirken, Kerem Bursin ise Serkan Bolat karakterini başarıyla canlandırıyor. Dizinin yapımcısı MF Yapım. Yazar, Ayşe Üner Kutlu, yönetmen ise Ender Mıhlar.

DİZİNİN KONUSU

Edanın hayattaki en büyük hedefi eğitimini tamamlayabilmektir. Yurt dışı eğitim bursu bir anda kesilen Eda, bursunu keserek üniversiteye gidememesine sebep olan Serkan Bolat’a çok kızgındır. Bir şekilde karşı karşıya gelen ikili bir anda kendilerini büyük bir maceranın içinde bulurlar. Olaylar karşılaşmaları ile başlar ve bir anda nişanlı taklidi yapmak zorunda dahi kalırlar. Serkan ve Eda için tutkulu, zorlu, aşk dolu bir yaşam başlar.

OYUNCU KADROSU

Pandeminin ardından yeni dizilerin çekimlerine de hızla başlandı. Uzun bir aradan sonra ekranlarda yeni soluk arayan izleyiciler yaz dizileri ile keyifli vakit geçirmeye çalışıyor. Şimdi sizlere Sen Çal Kapımı dizisinin oyuncu kadrosundan bahsetmek istiyorum. Ve iki ana karakteri daha yakından tanıyalım.

Hande Erçel- Eda Yıldız,
Kerem Bürsin- Serkan Bolat
Neslihan Yeldan-Aydan Bolat
Anıl İlter-Engin Sezgin
Bige Önal-Selin Atakan
Melisa Döngel-Ceren Başar
Elçin Afacan-Melek Yücel
Evrim Doğan-Ayfer Yıldız
İsmail Ege Şaşmaz- Kaan Karadağ
Sitare Akbaş- Figen Yıldırım
Çağrı Çıtanak- Ferit Şimşek
Başak Gümülcineoğlu- Pırıl Baytekin
Alican Aytekin-Seyfi Çiçek
Sarp Bozkurt-Erdem Şangay
Dorukhan Kenger-Cenk
Yusuf Arat- Ahmet
Ahmet Somers- Alptekin Bolat
İlkyaz Arslan-Leyla

Hande Erçel – Eda Yıldız

Dizide Hande Erçel, üniversite bursu kesilen Eda Yıldız adındaki genç, umut dolu, kendi ayakları üzerinde durmaya çalışan bir çiçekçiyi canlandıracak. Ailesini kaybeden ve halası ile yaşayan Eda’nın tek hayali eğitimini tamamlamak. Bursunu kesen zengin mimar Serkan Bolat ile karşı karşıya geldiği andan itibaren kendini akıl almaz bir maceranın içinde buluyor.

Kerem Bursin – Serkan Bolat

Zengin bir holding patronunun oğlu olan Serkan Bolat’ı ünlü oyuncu Kerem Bursin canlandırıyor. Serkan son derece, karizmatik, kendi kuralları olan, soğuk ve sert bir adam. Çok iyi bir eğitim almış olan Serkan oldukça bilgili ve iş hayatında da bir o kadar acımasız. Kaybetme takıntısı olan, hata yapmayı sevmeyen, işkolik Serkan Bolat, Eda ile karşılaştıktan sonra kendini bir aşkın içinde buluyor ama sevmekten çok korktuğu için bunu kendine itiraf edemiyor.

**Çarşamba günleri izleyici ile buluşan dizinin 5. bölümü bayram haftası olması nedeniyle bu hafta yayınlanmayacak. Yeni bölüm 12 Ağustos çarşamba günü..

Mucize Doktor Dizisi Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Hiç izlemedim yogunluktan fırsatta olmuyor ama kadrosuna baktım genç yeni Bi kadro gibi enerjisi güzel olabilir… Takipçileri çarşambayı merakla beklicektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu