Sinema

Sen Anlat Karadeniz Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Sen Anlat Karadeniz Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Çarşamba günlerinin en sevilen dizilerinden biri olan Sen Anlat Karadeniz’in son bölümünün yayınlanmasından sonra izleyiciler yeni bölümün fragmanını beklemeye başladı. İzleyicilerinin merakla beklediği dizinin son bölüm fragmanı yayınladı işte o fragman.

Sen Anlat Karadeniz Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Sen anlat Karadeniz 50. son bölüm fragmanı yayınlandı. İzleyicilerinin merakla beklediği son bölümün işte o fragmanı…

Sen Anlat Karadeniz Dizisinin Son Bölümünde Neler Yaşandı

Yayınlanan yeni  bölüm fragmanında Hazan, Tahir’in karşısına sürekli çıkmaya devam ediyor. Nefes, Tahir’i hiç beklemediği bir şekilde yakalar. Geçtiğimiz hafta oynanan bölümde,Tahir’in sabaha kadar ortalıktan kaybolması ve Nefes’i delirten olay işleri çıkmaz bir hale getiriyor. Tahir’i torununun nişanlısı olarak söyleyen Deli Hanife, işleri iyice kızıştırıyor. Tahir sevdiği kadına kendini affettirmek istiyor ama manzara işlerin çok da kolay ilerlemeyeceğini gösteriyor.Tahir için durumu açıklamak yeterince kolay olmayacak. Tahir her ne kadar kendini affettirmeye çalışsa da, Nefes için Tahir’i affetmek o kadar kolay olmayacaktır. Kaleliler’in rakiplerinin fazla küçümsemesi başlarına işler açtı ve hiç ummadık sürprizlerle karşılaştılar.

Bu sürpriz karşısında bütün olay Murat’a patlar. Mustafa’nın Murat’ı dövmesi, Murat’ın bütün aileye sırtını dönmesine neden olur. Tahir’in unutmak karabasan olayı Nefes’in tekrardan hastalanmasıyla birlikte tekrardan ortaya çıkar. Tahir, Vedat’tan gelen sırrı Nefes’e anlatmak mecburiyetindedir. Tahir ile Nefes’in bir zorlu sınavı var. Nefes Tahir’i alıp hastahaneye gerçeği anlamaya gidiyor.

Kuzgun Tanıtım Fragmanı Ekranlara Kitledi

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Diziyi hiç izlemediğim için pek bir yorum yapamayacağım ama son zamanlarda birbirinin aynısı senaryolar görmekten sıkıldık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu