in

Sen Anlat Karadeniz Ne Zaman Başlıyor – Sen Anlat Karadeniz Yeni Sezon Fragmanı

Sen Anlat Karadeniz ne zaman başlıyor
Sen Anlat Karadeniz ne zaman başlıyor

Eylül ayının gelmesiyle birlikte yeni dizi fragmanları da bir bir yayınlanmaya başladı. İzleyicilerin her hafta yeni bölümünü merakla beklediği Sen Anlat Karadeniz’de bu diziler arasında yer alıyor. Peki Sen Anlat Karadeniz ne zaman başlıyor ve yeni sezon fragmanında bizleri hangi sürprizler bekliyor. Detaylar haberimizde.

Sen Anlat Karadeniz ne zaman başlıyor ve yeni sezonda bizleri neler bekliyor, tüm detaylar haberimizde.

Sinegraf senaryo grubu tarafından senaryosunun kaleme alındığı Sen Anlat Karadeniz dizisi yeni sezonda da birbirinden heyecanlı bölümlerle ekranlarda olacak. Her Çarşamba günü ATV ekranlarında izleyicilerle buluşan dizi Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu, Sinan Tuzcu, Gözde Kansu ve Öykü Gürman gibi başarılı oyuncu kadrosuna sahip. Çekimlerinin Trabzon yaylalarında yapıldığı Sen Anlat Karadeniz dizisinin yönetmenlik koltuğunda ise usta yönetmen Osman Sınav yer alıyor.

Sen Anlat Karadeniz ne zaman başlıyor
Sen Anlat Karadeniz ne zaman başlıyor

Sen anlat Karadeniz dizisinin konusu

Küçük yaşta, para karşılığında Vedat Sayar adında bir adama satılan ve sekiz yıl boyunca bu adamın zulmüne katlanan Nefes, defalarca evden kaçmaya çalışsada bu denemeleri başarısız olmuş, üstüne daha çok şiddet görmeye devam etmiştir. En sonunda tekrar kaçma girişiminde bulunur ve oğlu Yiğit’i de yanına alır. Nefes ve oğlu Yiğit kaçarak Karadeniz’e sığınır. O’nu koruyan Tahir’in imkansız aşkı ise, muhafazakar olan ailesinin büyük bir tepki vermesine sebep verecektir.

Sen Anlat Karadeniz 2. sezon fragmanı yayınlandı!

Dizinin ilk sezonunun heyecanlı bir final vermesiyle geri sayıma başlayan izleyiciler, nihayet dizinin yeni sezon bölümlerine kavuşuyor. Eylül ayında yeni bölümleri başlayacak olan dizinin ilk fragmanı 2 hafta önce Youtube’da yayınlanmış ve milyonlarca tıklama almıştı. Bugün yayınlanan 2. sezon 2. fragmanda ise nefesler iyice tutuldu. Tahir’in kurtulup kurtulamayacağı ise en büyük merak konusu. Tahir olmadan yaşayamayacağını söyleyen Nefes, kendini Karadeniz’in serin sularına bırakır fakat yanında Vedat vardır.

“Gittiğin her yere, herkese bela taşıyorsun Nefes!”

Tahir kurtulacak mı? Nefes’e ne olacak? Vedat Nefes’i kurtarabilecek mi? İşte Sen Anlat Karadeniz dizisinin 2. seson 2. fragmanı sizlerle!

Söz Dizisi Ne Zaman Başlıyor Söz Dizisi 3. Sezon Fragmanı

3 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Söz dizisi ne zaman başlıyor

Söz Dizisi Ne Zaman Başlıyor – Söz Dizisi 3. Sezon Fragmanı

avlu dizisi yeni sezon

Avlu Dizisi Yeni Sezon Ne Zaman Yayınlanacak? – Avlu 2. Sezon Fragmanı