Gündem

Selin Ciğerci Evleniyor. Milyonluk İnanılmaz Düğün. Bu Bir İsraf Haberidir.

Selin Ciğerci evleniyor ve bir milyon liralık düğün yapıyor. Duyanlara pes dedirtti. İsraf kavramı yeniden şekil buluyor. Geçtiğimiz günlerde sevgilisi Gökhan Çıra’dan evlilik teklifi alan Selin Ciğerci, Beşiktaş’taki lüks bir otelde evlenecek. Hazırlıklar başladı.

Selin Ciğerci Evleniyor. 1 Milyonluk İnanılmaz Düğün.

2 yıllık ilişkilerini evlilik kararıyla taçlandıran genç çiftin düğünü şimdiden konuşulmaya başlandı. Ekim ayında Beşiktaş’ta lüks bir otelde düğün yapmayı planlayan çift, düğün olayını biraz abartmış olabilirler. Çiftin düğününün maliyetinin yaklaşık 1 milyon tl’yi bulduğu dedikodusu yayılmaya başladı bile.

Selin Ciğerci Kimdir?

Sosyal medya fenomeni ve şarkıcı. Son günlerde adından sık sık söz ettiren Ciğerci, yine yaptıklarıyla ses getirdi. Kiminin tepkisini çeksede kiminin mutluluk dilekleri sosyal medyada geniş yer buldu. “Beni aldatmazsan Ekim ayında burada evleneceğiz” diye sevgilisine bir paylaşımda bulundu.

Aldatmazsan Ekim Ayında Burada Evleneceğiz.

2 yıllık ilişkilerinin ardından sevgilisi Gökhan Çıra tarafından evlenme teklifi alan Ciğerci, dün düğün yapacağı Beşiktaş Swiss Otele gitti. Otelden görüntüler alarak “beni aldatmazsan Ekim ayında burada evleneceğiz” diyerek sevgilisine instagram üzerinden laf attı.

Uçankuş’a Özel Açıklamalarda Bulundu

Televizyonların sevilen programı Uçankuş’a özel açıklamalarda bulunan Ciğerci, düğün için çiçeklerin Paris’ten geleceğini söyledi. Bu ultra lüks pahalı düğüne yaklaşık 200 kişinin katılması planlanıyor. Saç ve makyajı yapmak için özel profesyonel isimler çağırılacak. Saç için Miami’den, makyaj için Almanya’dan bir kişi gelecek.

Genç çifte şimdiden mutluluklar dileriz.

Uzmanlar En Etkili Forma Girme Yöntemlerini Açıkladı!

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

12 Yorum

  1. Zenginin malı züürdün çenesini yorar, insan olarak bu kadar ayrıntıya takılmamız gereksiz. İsterse trilyonluk düğün yapsınlar kendi paralarıyla yapıyorlar biz başka konulara yoğunlaşsak bunlar olay bile olamaz

  2. Sac icin Miami, makyaj icin Almanya’dan birisinin gelmesi mi? Abesle iştigalin vucut bulmus hali

  3. Beni aldatmazsan evleneceğiz nedir yahu? Şaka bile olsa aklına boyle bısey gelıyorsa ne işin var evlilikte. İsraf konusuna girmicem bile hiç…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu