Gündem

Selfie Çekerek Ayda 22 Bin Lira Kazanıyor. Lottie Miles İle Tanışın.

Selfie çekerek ayda 22 bin lira kazanıyor. 23 yaşındaki Lottie Miles sadece öz çekim yapıyor ve paraya para demiyor. Yatak odasında çektiği seksi fotoğraflar oldukça beğeniliyor ve ona para kazandırıyor. Peki kim bu Lottie Miles.

Selfie Çekerek Ayda 22 Bin Lira Kazanıyor. Lottie Miles İle Tanışın.

23 Yaşındaki sosyal medya fenomeni Lottie Miles, internette bir siteye yüklediği fotoğraflarla ayda 3 bin pound yani 22 bin lira kazanıyor. Miles İngiltere’nin batısında Staffordshire Cannock’da yaşıyor. Yatak odasında çektiği seksi selfieleri internetten satarak hayatını geçindiriyor. Yaptığı açıklamada “2019 Ocak ayından bu yana satış yapıyorum ve 3. aya girerken şu ana kadar 9 bin pound’a yakın bir satış söz konusu oldu” dedi.

yatak odası selfie

Maddi Olarak Zor Bir Dönem Geçiriyordum

23 Yaşındaki ingiliz fenomen sözlerine şöyle devam etti, “Bu kadar ilgi beklemiyordum. Fotoğraflarımı ilk yüklediğimde şok oldum. Bir sürü mesaj ve abonelik geldi. Aslında uzun vadeli bir şey düşünmedim. İşte ayrılmıştım ve maddi olarak zorlandığım bir döneme girmiştim. Durumu düzeltmek için biraz para kazanmaya ihtiyacım vardı ve bu yüzden bu işe girdim” dedi.

lottie miles selfie

Ailemin Bu İşi Yaptığımdan Haberi Var

23 yaşındaki fenomen ailesi ile ilgili şu açıklamaları yaptı. “Ailemin bu işi yaptığımdan haberi var. Anneme zaten ben söylemiştim. Babamın bir barı var ve barında çalışan birisi babama söylemiş. İlk başta kızmış ama şimdi annem de babam da rahat. Hatta büyükannem bile beni destekliyor” diyerek ailesinin desteğini aldığını söyledi.

yatak odasından yaptığı atesli özçekimler

 

Sizce Erkeklerin Kadınlarda Bulduğu En Seksi Şey Ne? Cevabı Bu Haberimizde.

 

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

5 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu