Hayata Dair

Kadınlar İçin Seksi Görünmenin 6 Yolu

İki tür kadın vardır; ilki fiziksel özellikleriyle öne çıkanlar, ki biz bunlara doğuştan seksi diyoruz, ikincisi de davranışlarıyla öne çıkanlar, yani yaşam tarzlarıyla seksi olanlar. Peki siz hangisisiniz? Fiziksel özelliklerle öne çıkanlardan mı? Yoksa yaşam tarzıyla? İkisine de “hayır” cevabı verenlerdenseniz bu haberimiz tam size göre! Kadınlar için seksi görünmenin 6 yolu konulu haberimizi sizler için derledik.

Kadınlar İçin Seksi Görünmenin 6 Yolu

“Ben mi? Yoo, Seksi değilim”

Öncelikle seksi bir kadın olmak istiyorsanız bu tarz düşünceleri kafanızdan çıkarmanız gerekiyor. Çünkü bu tarzda düşünceler sizi alır, götürür ve yolunda gitmeyen şeylerin başladığına şahit olursunuz. Hemen hatırlatalım, her şeyin zihninizde oluştuğunu ve hayatınıza yön verdiğini unutmayın. Önce ruhunuzu şımartacaksınız ki sonrasında kendinizi iyi hissedin.

Kokular…

Ateşli görünmenin ilk ve en kolay adımı kokudur… Bu hem sizin için hem de karşınızdaki insan için etkileyici bir seçimdir. Kokular duyuları tetikler ve harekete geçirir. Sizlere ilk adımda baharatlı kokuları tercih etmenizi öneririz.

Rahatlamaya bak!

Zihnin rahatlıyor olması, tatmin için en iyi yapılacak şey. Belki de bunun için bir günü kendinize ayırmalısınız. Mesela o gün bilgisayarınızı, telefonunuzu ve tüm elektrik alet ve eşyalarınızı kapatın. Yalnızca size özel bir gün! Sorunlarınızı unutmaya bakın ve partnerinizle plansız, programsız bir gün geçirin. İşe yarayacağını göreceksiniz!

No Rekabet!

Unutmayın ki herkesin kendine has fiziksel özelliği var. Diğerlerinde güzel görüp, kendinizde olmadığını düşündüğünüz fiziksel özellikleri irdelemeyi bırakın. Bu huyunuzdan vazgeçmezseniz hiç bir zaman iyi hissedemezsiniz.

Güven!

Kadınların çoğu vücudunu güzel bulmaz. Bu sebeple cinsel ilişki sırasında pek de kendine güvenmez. Eğer kendinizi ateşli hissetmek istiyorsanız derhal aynanın karşısına geçin ve kendinizi izleyin. Ardından vücudunuzun aslında düşündüğünüz kadar kötü olmadığını kendinize söyleyin. Bunu yaparken de yüksek sesle tekrarlamayı unutmayın. Ne kadar çok tekrar, o kadar güven artışı.

Ateşli görüntü

İllaki mükemmel bir vücuda ihtiyacınız yoktur böyle bir görünüme sahip olmanız için… Günlük yaşantınızda basic parçalar tercih edebilir, ev içerisinde pijamalarınızla takılabilirsiniz. Burada işin püf noktası çamaşırlarında… Edineceğiniz birkaç ateşli parça ile normalden farklı görüneceğinizi unutmayın.

Frikikler!

Çoğu erkek bir kadının bacağı güzel diye ateşli bulmaz. Bir kadının ise ateşli görünmesi için erkeği etkileyebilmesidir asıl önemli olan. Lafı uzatmayacağız… Ateşli bir hatun olmak için frikik vermekten korkmayın.

Ünlülerin Cinsel İlişki Fantezileri Ağızları Açık Bıraktı

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

6 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu