Gündem

Seçim Anketleri Ne Durumda. 5 Büyük İldeki Sonuçlar Şaşırtıcı.

Seçim anketleri açıklanmaya devam ederken, büyükşehir adayları arasındaki kıran kırana süren yarış devam ediyor. Her seçim olduğu gibi bu seçimde de amansız bir yarış söz konusu. Özellikle büyük şehirler her partinin en çok istediği yerler.

Seçim Anketleri Ne Durumda. 5 Büyük İldeki Sonuçlar Şaşırtıcı.

Seçim anketleri 31 Mart’a kadar en çok takip edilen anketler olacak gibi gözüküyor. Muhteşem bir seçim yarışı söz konusu. Akp gücünü kaybetmek istemiyor, Chp daha da güçlenmek istiyor. Mhp ve Akp’nin ortak adayları var ve bazı illerde diğer partiye karşı aday göstermediler.

İstanbul’da Fark 4 Puan

24 Haziran seçimlerinde yaptığı anketlerde seçime en yakın sonuçlar bulan ORC Araştırma Şirketi, bu kez de 31 Mart belediye seçimleri ile ilgili anket sonuçlarını paylaştı. Ankara’nın açıklanmadığı ankette sonuçlar şaşırtıcı. Ankara’nın neden açıklanmadığı ise merak konusu. İstanbul’da fark 4 Puan gibi görünüyor.

seçim anketleri istanbul

İzmir’de Chp Önde Gözüküyor

İzmir halkı uzun yıllardır tarafını Chp’den yana seçiyor. Yeni yapılacak olan seçimde de böyle olacak gibi gözüküyor. İzmir’de anket sonuçları şu şekilde;

seçim yarışı izmir

Eskişehir İpin Ucunda

Eskişehir’de inanılmaz bir mücadele olacak gibi gözüküyor. Sonuçlar birbirine çok yakın. Bakalım seçimde kim kazanacak.

seçim adayları eskişehir

Antalya Birbirine Çok Yakın

Antalya belediyesi az farkla Akp’de gözüküyor. Seçim öncesi insanların fikri değişir mi bilemeyiz ama kıyasıya bir mücadele olacağı kesin.

seçim adayları antalya

Adana Mhp’de Gibi Gözüküyor

Adanalılar Mhp adayına oy verecek gibi gözüküyor. Mhp bir süredir Akp’ye verdiği desteklerle herkesin konuştuğu bir parti oldu. İyi partinin kurulması ile birlikte güç kaybeden Mhp, varlığını sürdürmeye devam etmek istiyor.

adana mhp adayı

 

Adaçayının İnanılmaz Faydalarını Biliyor musunuz?

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

6 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu