in

Savaşta Öldü Sandığı Oğluna Kavuşan Suriyeli Baba Videosu

savaşta öldü sandığı oğluna kavuşan suriyeli baba

Savaşta öldü sandığı oğluna kavuşan suriyeli baba gören herkesi ağlattı. Suriye’de yaşanan savaşta bir çok insan Türkiye’ye sığınmıştı. Savaştan kaçan adam oğlundan bir süredir haber alamıyordu ve savaşta öldüğünü sanmıştı. Fakat oğlu Türkiye’ye gelip babasını buldu ve yaşadıkları mutluluk izleyenleri derinden etkiledi.

Savaşta Öldü Sandığı Oğluna Kavuşan Suriyeli Baba Videosu Sosyal Medyada Olay Oldu

Suriye’de uzunca bir süredir yaşanan savaş nedeniyle bir çok Suriyeli Türkiye’ye sığınmıştı. Ülkesini terk edip buraya gelmeyi başaranlar geride eşini dostunu akrabalarını bırakıp ülkemiz tarafından kabul edilmişti. Bir çok ülke kapılarını bu savaş mağdurlarına kapatsa da Türkiye milyonlarca Suriyeli vatandaşa kapılarını açtı.

Yıllardır Haber Alamıyordu

Oğlundan yıllardır haber alamayan baba, oğlunun savaşta öldüğünü sanmış ve Suriyeyi terk etmişti. Yıllar sonra aslında oğlununda bir şekilde Türkiye’ye geldiğini ve bir marangozda çalıştığını öğrendi ve onu görmeye gitti. Oğlu savaştan kurtulmuş ve Türkiye’ye gelip bir işe başlamıştı. Karşılaştıklarında yaşanan bu duygusal anlar sosyal medyanın gündemine oturarak herkesi duygulandırdı.

Sosyal Medyanın Gündemine Oturdu

Yaşanan bu duygusal anları kameraya çeken bir kişi sosyal medyada paylaştı ve video kısa sürede ses getirdi. Bir çok kullanıcı tarafından paylaşıldı ve beğeni aldı. Savaşın beraberinde kötü şeylerden birisinin mutlulukla bitmesi Türk halkı tarafından oldukça beğenildi.

 

Kadına tekme tokat daldı ama kadın şikayetçi olmayınca serbest bırakıldı. İşte o anlar.

Comments

Leave a Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Loading…

0

Yorumlar

0 yorum

Written by Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen.
Sevgiler, Atmin.

istismar

İstismar Dosyası: Çocuk İstismarı

okulda ilişkiye giren öğrenciler kameraya yakalandı

Okul Koridorunda İlişkiye Giren Öğrenciler Kameraya Yakalandı