SON DAKİKA

Savaşta Öldü Sandığı Oğluna Kavuşan Suriyeli Baba Videosu

love
Savaşta Öldü Sandığı Oğluna Kavuşan Suriyeli Baba Videosu

Savaşta öldü sandığı oğluna kavuşan suriyeli baba gören herkesi ağlattı. Suriye’de yaşanan savaşta bir çok insan Türkiye’ye sığınmıştı. Savaştan kaçan adam oğlundan bir süredir haber alamıyordu ve savaşta öldüğünü sanmıştı. Fakat oğlu Türkiye’ye gelip babasını buldu ve yaşadıkları mutluluk izleyenleri derinden etkiledi.

Savaşta Öldü Sandığı Oğluna Kavuşan Suriyeli Baba Videosu Sosyal Medyada Olay Oldu

Suriye’de uzunca bir süredir yaşanan savaş nedeniyle bir çok Suriyeli Türkiye’ye sığınmıştı. Ülkesini terk edip buraya gelmeyi başaranlar geride eşini dostunu akrabalarını bırakıp ülkemiz tarafından kabul edilmişti. Bir çok ülke kapılarını bu savaş mağdurlarına kapatsa da Türkiye milyonlarca Suriyeli vatandaşa kapılarını açtı.

Yıllardır Haber Alamıyordu

Oğlundan yıllardır haber alamayan baba, oğlunun savaşta öldüğünü sanmış ve Suriyeyi terk etmişti. Yıllar sonra aslında oğlununda bir şekilde Türkiye’ye geldiğini ve bir marangozda çalıştığını öğrendi ve onu görmeye gitti. Oğlu savaştan kurtulmuş ve Türkiye’ye gelip bir işe başlamıştı. Karşılaştıklarında yaşanan bu duygusal anlar sosyal medyanın gündemine oturarak herkesi duygulandırdı.

Sosyal Medyanın Gündemine Oturdu

Yaşanan bu duygusal anları kameraya çeken bir kişi sosyal medyada paylaştı ve video kısa sürede ses getirdi. Bir çok kullanıcı tarafından paylaşıldı ve beğeni aldı. Savaşın beraberinde kötü şeylerden birisinin mutlulukla bitmesi Türk halkı tarafından oldukça beğenildi.

 

Kadına tekme tokat daldı ama kadın şikayetçi olmayınca serbest bırakıldı. İşte o anlar.

Yorumlar

1
Kimler Neler Demiş?

Yorum yapmak için Giriş yapınız.
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
seher35arslan Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
seher35arslan
Üye
seher35arslan

Kıyamam yaa :/

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

18 Ağustos 2018, 12:06

Tarih Treniyle Yolculuk: Amerika Tarihi 1

Shall We? gruplarının, kıymetli aile üyelerinden yazılar gelmeye devam ediyor. Tarih Treniyle Yolculuk: Amerika Tarihi 1, değerli dostumuz Turan Cevdet EKİNOĞLU‘nun kaleminden. Keyifli okumalar… Tarih Treniyle Yolculuk: Amerika Tarihi 1 Merhabaaaağğğlarrrr ShallWe? Ailem beni özlediniz mi? “Eveeeettt, ölüyoruuuğğzz senin içiiiğğn, çooookk özzlediiikk tatlişkoooo” gibi haykırışları duyar gibiyim. Teşekkürler şimdiden. Sevgili ailem...

Devamını Görüntüle