GündemSinema

Sansa Stark Ölecek mi? Ünlü Oyuncu Paylaşımı ile Ne Demek İstedi?

Sansa Stark ölecek mi? Game of Thrones dizisinin ünlü oyuncusu Sophie Turner yani dizideki adıyla Sansa Stark, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla yürekleri ağızlara getirdi. Dünyanın en çok izlenen dizisi Game of Thrones hayranları ile geçtiğimiz günlerde buluştu. Dizi sezona bomba gibi girdi ve Jon Snow aslında tahtın varisi olduğunu öğrendi.

Sansa Stark Ölecek mi? Ünlü Oyuncu Paylaşımı ile Ne Demek İstedi?

Ekranların sevilen dizisi, hayranlarını kendine bağlamayı oldukça iyi biliyor. Her bölümü ayrı bir olay olan ve dünyanın en çok izlenen dizisi haline gelen Game of Thrones yeni sezonu ile yine gündeme bomba gibi düştü. Dizinin en güzel yanlarından birisi de “her an herşey olabilir” korkusu. Senaristlerin hiç acıması yok. Daha ilk sezonda ana karakterler öldü. Devamında tam “işte bu” dediğinizde bi “kanlı düğün” oldu sonra bi baktık yine ana karakterler öldü.

Dizide Herşey Muamma

Dizinin belki de çok tutulmasının sebebi bu. Ana karakter diye birşey yok. Aynı anda birden çok hikaye anlatılıyor ve bu hikayeler kötü sonla bitebiliyor. Senaristler “Son sezonda piskolojiniz bozulacak” dediler ve yine bir çok olayın bizi beklediğini işaret ettiler. İşte tam buna alışmışken Kış Tepesi Lady’si Sansa sosyal medyasından bir görüntü paylaşınca olanlar oldu.

Sansa Ölüyor mu?

Hayır hayır. Merak etmeyin. Sansa ölmüyor. Bir kaç gün önce sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraf aslında uyurken çekilmiş bir fotoğraf. Çekimler sırasında oldukça yorgun düşmüş olacak ki, Kış Tepesinin Güzel mi güzel Lady’sini herkes öldü sanmış. Ölseydi üzülür müydük bilemedim. Bu aralar Jon Snow abimize zıt giden bir tavır içerisinde malum. Jon abimizi kimsenin üzmesine izin vermeyiz!

Game Of Thrones Sevenleri İle Buluştu!

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

8 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu