in

BayıldımBayıldım

Sanita Diş Hastanesi indirim. Dijital Diş Kliniği İndirimi.

Sanita Diş Hastanesi indirim, yalnızca Shall we? grubu üyelerine özel olarak hazırlanmış bu kampanya ile karşınızda. Alanında uzman hekimleri, en güncel tedavi yaklaşımları ve modern teknolojik donanımıyla Sanita Sağlık Grubu, dünya standartlarında diş hekimliği hizmeti vermektedir. Sanita Sağlık Grubu, Türkiye’nin ilk dijital diş kliniğidir.

Sanita Diş Hastanesi indirim. Dijital Diş Kliniği İndirimi.

Dr. Hasan Serhat Aydilek ve uzman ekibi tarafından kurulan Sanita Sağlık Grubu, kişiye özel tedavi seçenekleriyle tüm ağız ve diş sağlığı branşlarında hizmet veren bir diş hastanesidir. İstanbul’un merkezinde, Kadıköy’de ve Şişli’de yer alan Sanita, modern bir hastane binası olarak inşa edilmiştir. Hastanemiz, 3D volumetrik tomografi cihazı, 3D lazer teknolojisi ve bilgisayar destekli Cad-Cam laboratuvarıyla modern teknoloji donanımına sahiptir.

İki Yakada da Hizmetinizde.

Üstelik Kadıköy ve Şişli hastanelerimiz 7/24 tedavi hizmeti vermektedir.

Sanita’yı ilk aradığınızda sizi karşılayan profesyonel hasta danışmanımız tedaviniz bitene kadar sizinle birebir ilgilenir. Hasta danışmanımız tedavi boyunca size eşlik ettiği gibi, tedaviniz bittikten aylar sonra dahi soru ve talepleriniz için 7 gün 24 saat boyunca telefonun ucunda olacaktır.

Bornova’nın Aşkı; Aşk-ı Yudumla Cafe

29 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

walt disney

Walt Disney: Çizgi Diyarının Efendisi

avrupanın en ekonomik şehirleri

Avrupa’nın En Ekonomik Şehirleri