in ,

Şahsiyet Dizisi Oyuncuları

sahsiyet dizisi

Unuttuğunu unutmak.. Bir an gelse hafızamız silinmiş olsa ve biz bunu hatırlamasak. Kim olduğumuz, neler yaptığımız, ailemiz, sevdiklerimiz, bizi sevenleri hayatımızda bizi biz yapan herşey bi anda uçup gitse… Kısacası şahsiyetimiz artık olmasa ve herşeyimizi sıfırlasak… Şahsiyet dizisi tam da bu noktadan çıkmış!…

Şahsiyet Dizisi Konusu Nedir?

Nasıl olsa her yaptığımı unutacağım diyerek geçmişteki hesapları önüne çeken emekli adliye memuru Agah Beyoğlu’nun hikayesi. Adalet dağıtan adliyede memurluk yaptığı seneler içinde gördüğü, biriktirdiği dosyalar, haksızlıklara kendi yöntemince çözüm bulup haksızın haklılığını sona erdiriyor Agah Bey.

Magmanın ısınarak patlamaya hazır hale gelip, yıllardır içinde biriktirip artık gün yüzüne çıkmak için patlaması gibi, aslında o kadar mülayim olarak görünen karakterinin altında yatan zekasına hayran bıraktıran canavar karakterini serbest bırakıp acımasız bir katil modunda haksızlık ile haklı durumunda olan o insanlar bulup tek tek öldürmeye başlıyor.

İnternet dizileri arasında yerini sağlamlaştıran Şahsiyet dizisinin ilk bölümü 17 Mart 2018, cumartesi günü yayınlandı. Şahsiyet dizisi kimler sayesinde karşımızda? İşte oyuncuları senaristi ve yönetmeni hakkında bazı bilgiler.

Şahsiyet Dizisi Oyuncuları Kimlerdir?

Şahsiyet dizisi oyuncuları kimlermiş bakalım:

Haluk Bilginer – Agah Beyoğlu

Dışarıdan bakıldığında artık ununu elemiş, eleğini duvara asmış modunda görünen Agah Beyoğlu, yılların usta oyuncusu Haluk Bigliner tarafından canlandırılıyor. Tabii ki büyük ustanın canlandırması Agah karakterini bize iliklerimize kadar hissettiriyor, kimi yerde kendisini seviyoruz, kimi yerde şaşklınlıkla baka kalıyoruz nasıl düşündü bu adam bunu diye. Bu noktada da Hakan Günday’ın kalemi devreye giriyor.

Haluk Bilginer, 5 Haziran 1954’te İzmir’de doğdu. Lise son sınıfda iken tiyatro ile tanıştı. Gençlik senelerinde İngiltere’de “Seksi Türk” başlığıyla Sunday dergisine kapak oldu. 1987 yılında “Gecenin Yüzü” isimli sinema filminin çekimleri için İstanbul’a geldi. İstanbul Kanatlarımın Altında, Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü?, Masumiyet, İki Kadın, Usta Beni Öldürsene filmlerinde oynadı ve bazılarıyla ödüller aldı.

Cansu Dere – Nevra Elmas

Üniversiteden Kamu Yönetimi bölümünden mezun olmuş, babası da bir polis olan Nevra, posliliği kendine meslek olarak tercih etmiş. Cinayet şubede, erkekler arasında tek kadın olarak ayakta durmak için mücadele veren, mesleğini hayatının merkezine koymuş Nevra’yı Güzel oyuncu, manken Cansu Dere canlandırıyor.

Cansu Dere, 14 Ekim 1980’de Ankara’da doğdu. Üniversite yıllarında mankenliğe başladı. Türkiye ve yurtdışında pek çok defilede sahne aldı. TV programlarında sunuculuk, editörlük, yapmış, 2004 senesinde dizi oyunculuğuna başlamıştır. Güz Yangını, Sıla, Kabuslar Evi, Ezel, Yahşi Batı, Muhteşem yüzyıl film ve dizilerinde rol aldı.

 

Hakan Günday (Senarist)

Onur Saylak (Yönetmen)

Şebnem Bozoklu

sahsiyet dizisi

Hümeyra

Müjde Ar

Hüseyin Avni Danyal

Necip Memili

Metin Akdülger

Bu Hafta Vizyona Girecek Filmler

One Comment

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

antakya gezilecek yerler

Antakya Gezilecek Yerler

Beauty Fest Hakkında Herşey

Beauty Fest Hakkında Her Şey Bu Haberimizde