Gündem

Sahibinden.com Satışı İle İlgili Son Söz Söylendi. Peki Satış Ne Durumda?

Sahibinden.com satışı ile ilgili son sözü şirketin yetkilileri söyledi. Dün medyada çıkan 4.8 milyar dolarlık satış ile ilgili haberlerin gerçeği yansıtmadığı açıklaması yapıldı.

Sahibinden.com Satışı İle İlgili Son Söz Söylendi

Sahibinden.com Türkiye’nin en büyük sitelerinden biri. Geçtiğimiz haberimizde istatistikleri ile ilgili ayrıntılı bilgi vermiştik. Sitenin aylık 44 milyon ziyaret ortalaması var. Site kendi içerisinde bir çok gelir kaynağına sahip. İşte dün basında çıkan haberlerde bu dev sitenin satılacağı dedikodusu yayılmıştı. Son noktayı sahibinden.com yetkilileri koydu.

Basında Çıkan Haberlere İtibar Etmeyiniz

Dün bazı basın organlarından çıkan Türkiye’nin en büyük satışı gerçekleşiyor haberlerinin asılsız olduğunu şirket yöneticileri yaptığı açıklama ile yalanladı. Yapılan açıklamada “Bugün bir ulusal gazetede ‘4,8 milyar dolara sahibinden site’ başlıklı bir haber yayınlanmıştır. Söz konusu haber gerçeği yansıtmamakta olup şirketimizin gündeminde böyle bir konu bulunmamaktadır. Kamuoyunun doğru bilgilendirilmesi adına saygılarımızla dikkatinize sunuyoruz.” denildi.

Satış Gerçekleşmeyecek

Rekor bir fiyata satılacağı iddia edilen şirketi, İngiliz emlak devlerinden olan başka bir şirketin satın alacağı haberi yayılmıştı. Söylentilere göre 4.8 milyar dolarlık bir satış söz konusu olacaktı ve bu satış Türkiye’de ki gelmiş geçmiş en yüksek satış miktarı rekoru kıracaktı.

Sahibinden.com Satılıyor mu?

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu