in

Sahibinden.com Satılıyor mu? Gelmiş Geçmiş En Büyük Satış Olabilir.

sahibinden.com satılıyor mu?

Sahibinden.com satılıyor mu? Gelmiş geçmiş en büyük satış olabilir. Sahibinden.com’a gelmiş geçmiş en yüksek teklif yapıldı. Şimdi gözler ayda ortalama 44 milyon kişinin ziyaret ettiği büyük sitenin yöneticilerinde.

Sahibinden.com Satılıyor mu? Gelmiş Geçmiş En Büyük Satış Olabilir. Gözler Dev Teklifte.

Sahibinden.com’u bilmeyen yoktur herhalde. Bir şey almak ya da satmak istiyorsanız kullanabileceğiniz en iyi platform olsa gerek ki, bugün sahibinden’in inanılmaz bir teklif aldığı söylentileri sosyal medyada hızla yayıldı.

Sahibinden.com Satışı İle İlgili Son Söz Söylendi. Peki Satış Ne Durumda?

Türkiye’nin Gelmiş Geçmiş En Büyük Satışı Gerçekleşebilir.

Sitenin aylık ortalama 44 milyon ziyaretçisi var. Ziyaretçi trafiğinin yanı sıra ücretli satışlar, üyelik sistemleri, doping sistemleri vb. birçok gelir kaynağı mevcut. İşte bu İngiliz emlak şirketi Marks & Mann bu potansiyeli görmüş olacak ki, bugün yayılan haberlere göre, sahibinden.com’u satın almak için tam 4.8 milyar dolar fiyat teklifinde bulundu. Eğer bu satış gerçekleşirse ülke tarihinde yapılan en büyük satış olacak. Görüşmelerin devam ettiği söyleniyor.

4.8 Milyar Dolar Teklif Edildi

Türkiye Gazetesi’nin haberine göre bir süredir Sahibinde.com’u takip eden dev İngiliz şirketi bugün itibariyle sonunda teklifini yaptı. 100 yıldan fazladır emlak piyasasında bulunan bu dev İngiliz şirketi şimdide gözünü Türkiye’deki piyasaya dikmiş gibi.

Sahibinden.Com İstatistiklerine Bir Göz Atalım.

Türkiye’de ki hemen hemen her vatandaşın bildiği bu büyük yapılanma, 2018 yılında aylık ortalama 44.3 milyon kullanıcıya hizmet verdi. Yine aynı yıl boyunca görüntülenme sayısı 25 milyarın üzerinde oldu ve kullanıcılar birbirlerine toplamda 220 milyon mesaj gönderdi. Telefon uygulaması ise en fazla indirilen uygulamalar arasına girdi. 1 yıl içerisinde 2 milyon satılık ev ilanı verildi.

İkinci El Ürün İle İlgili Bilgiler

2 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

hadise intihara kalkışan annesi

Hadise İntihara Kalkışan Annesi İçin Hiçbir Masraftan Kaçınmıyor.

Sabriye Survivora Geliyor!

Sabriye Survivor’a Geliyor!