in

Sahalara Geri Dönüyor! İşte Behzat Ç. Dizisinin Fragmanı!

Sahalara Geri Dönüyor! İşte Behzat Ç. Dizisinin Fragmanı!

6 yıl aradan sonra ekranlara geri dönen Behzat Ç dizisinin fragmanı yayınlandı! İşte dizinin yeni sezon ilk fragmanı!

Sahalara Geri Dönüyor! İşte Behzat Ç Dizisinin Fragmanı

Başrolünde Erdal Beşikçioğlu’nu gördüğümüz ve 2011 yılında yayınlanan ilk bölümüyle hayatımıza giren Behzat Ç. dizisi geri dönüyor. 3 sezon boyunca diziseverleri ekranlara kilitleyen dizi, yeni sezonuyla BluTV’de ekranlara gelecek. İşte Behzat Ç.’nin yeni sezon fragmanı!

Beklediğimize değecek mi?

6 yıl aradan sonra ekranlara dönüş yapan dizi, ilk çıktığı yıllarda reytingleri alt üst ediyordu. Dizi hayranlarının, dizi bitmesiyle bir hayli üzülmesi ve tekrar başlamasını istemeleri sonuç buldu. BluTV’de yayınlanacak olan dizinin eskisi gibi tutup tutmayacağı merak konusu.

Detaylar saklı tutuluyor

Yayınlanan yeni fragmanında, Behzat Ç. dizisinin yeni sezonu ve yeni sezonun ilk bölümü ile ilgili hiçbir detay verilmiyor olması da dikkatlerden kaçmadı. Erdal Beşikçioğlu’nun başrolünu üstlendiği, Türkiye’nin en önemli dijital platformlarından biri olan BluTV’de yayın hayatına start verecek olan dizinin nasıl bağlayacağı merak konusu.

Dizi İnter Medya imzasını taşıyor. Behzat Ç.’nin yeni başlayacak sezonda senaryosu, yine eski bölümlerde dizinin senaryosunu kaleme alan Ercan Mehmet Erdem’e ait. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Serdar Akar oturuyor.

Bu Haber İlginizi Çekebilir: “Adem Ejderhası” Lakabıyla Dönemine Damga Vuran: Yahya Ağa

9 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Umumi Tuvaletlerde Hayatta Kalma Kuralları ve Öneriler

Umumi Tuvaletlerde Hayatta Kalma Kuralları ve Öneriler

1 Dolara Farklı Ülkelerde Ne Yiyebiliriz

1 Dolara Farklı Ülkelerde Ne Yiyebiliriz?