in ,

BayıldımBayıldım

Sağlık Kampı Nedir?

sağlık kampı

Açelya Eren bizler için yazdı. Sağlık kampı nedir? Sağlık kampı, bildiklerinizin dışında çadırsız, ateşsiz,sırt çantasız bir kamp. Kendinizi yenilemeye ve motivasyonunuzu artırmaya hazır olun!  Detaylar için okumaya devam. Kendisine verdiği bilgiler için teşekkür ediyoruz.

SAĞLIK KAMPI NEDİR?

Merhaba bu yazımızda hem doğa hem tatil hem kamp hem de arınmaktan bahsedeceğiz. Son zamanlarda adından pek çok kez söz ettirmeyi başararak özellikle popüler insanların ” haydi kilo verelim, detoks ve tatil de bir arada olsun ” diyerek ortaya attığı bu fikrin gayet başarılı olduğunu düşünmüyor değilim. Kamp hakkında duyduklarınızı kısa bir süre unutun ☺️

Sağlık kampı, bildiklerinizin dışında çadırsız, ateşsiz, sırt çantasız bir kamp. Kendinizi yenilemeye ve motivasyonunuzu artırmaya hazır olun! Daha zinde, canlı, pozitif, fit, hafif huzurlu ve mutlu bir yaşam için süreklilik ve motivasyona mı ihtiyacınız var? Kendinizi yorgun, keyifsiz ve ağırlaşmış mı hissediyorsunuz? Özel, hafif ve mutlu olmak sizin hakkınız… Sağlık kampları boyunca sizin için tasarlanan farklı detoks ve beslenme programları ile vücudunuzu arındırarak, yaşlanma karşıtı ve destekleyici terapiler ile metabolizmanızı hızlandırıp, masaj, pilates, spa, yoga ve meditasyon gibi pek çok aktiviteyle rahatlayıp adeta yeniden doğmuş gibi dipdiri ve enerjik hissedeceksiniz.

SAĞLIK KAMPI YAŞAM KALİTESİNİ ARTTIRMAYI HEDEFLER!

Sağlık kampları yaşam kalitesini arttırmayı ve kişileri en doğru programa yönlendirerek, kendilerini her anlamda iyi hissetmelerini amaçlar. Profesyonel ekipler ile çalışılır. Bu kamplarda neler mi var? Her sabah yoga, pilates, meditasyon dersleri, her öğün sağlıklı yaşam menüleriyle detoks- sağlıklı beslenme ve önemi hakkında özel bilgilendirmeler. Her gün zihinsel aktivitenin farkındalığı ve motivasyon için zihin yönetimi sohbetleri. Ruh, Zihin ve Beden bütünlüğü, birbiriyle bağlantısı ve farkındalık eğitimleri. Sağlıklı yaşam ve fit olmanın önündeki engelleri açığa çıkarma ve özel reçeteler. Bütün bunlar kulağa çok hoş geliyor değil mi ☺️ bitti mi tabi ki hayır. Program içeriği bedensel analiz ve duygulanım farkındalığı ile bedenin mesajlarını algılama yöntemi, parkur yürüyüşleriyle farkındalık çalışmaları, dinginlik ve denge reçeteleri… Bol bol meditasyon, zihinsel egzersiz, stres yönetimi ve enerji toplama çalışmaları… Ve, daha fazlası… Bunları düşünmek bile insanın içini huzurla kaplıyor. Tüm şehrin kalabalığından uzak! Şimdi aklımıza peki bu motivasyonun günahı ne diye soracak olursanız günlük ücretleri konumuna ve aranan niteliklere göre değişiklik göstermekle beraber 500-1000₺ arasındadır.
Türkiye de Bodrum, İstanbul, Adrasan, Kocaeli, Çanakkale, Aydın ve Bursa da çeşitli branşlarda Sağlık Kamp merkezleri bulunmaktadır.

AÇELYA EREN 

Bir Yemek Kaşığı Zeytinyağı Kalp Sağlığına İyi Gelir

9 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

sevgilinizin sizi aldattığını anlamanın yolları

Sevgilinizin Sizi Aldattığını Anlamanın Yolları

kerim tekin

Kerim Tekin Öyküsüdür