Gündem

Sağanak Yağış Ve Fırtına Geri Geliyor

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden yeni bir açıklama geldi. Yapılan açıklamaya göre sağanak yağış ve fırtına geri geliyor!

Son Dakika! Sağanak yağış ve fırtına geri geliyor

Meteoroloji tarafından yapılan açıklamaya göre İstanbul, Sakarya, Kocaeli ve Antalya çevrelerinde sağanak yağış ve yağmur, Marmara bölgesi ve Ege kıyılarında da fırtına beklendiği söylendi.

Bu Haber İlginizi Çekebilir: Kutup Girdabı Dehşet Saçıyor! Kutup Girdabı Nedir?

Yapılan açıklamada ülkenin iç ve batı bölgelerinin parçalı ve çok bulutlu, Afyonkarahisar hariç Ege bölgesi, Akdeniz’in batısı ve Marmara bölgesi çevresinin yağışlı geçeceği belirtildi. Yağışlı geçecek diğer yerler ise; Bolu, Eskişehir, Zonguldak, Düzce, Bartın, Karabük çevresi ve Mersin’in kuzeyi… Diğer illerin ve bölgelerin ise az bulutlu ve açık geçmesi bekleniyor.

Karla karışık yağmur bekleniyor

İstanbul, Sakarya, Kocaeli ve Antalya illeri ve çevrelerinde yağmur ve sağanak yağış bekleniyor. Ege kıyılarında ve Akdeniz’in batısında ise yer yer gök gürültülü sağanak yağış beklendiği söylendi. Akdeniz’in yüksek kesimleri ile Edirne ve Kırıklareli çevrelerinde ise kar ve yağmur şeklinde yağışlar bekleniyor.

Gizli buzlanma ve don olaylarına karşı vatandaşlar uyarıldı

Meteoroloji’nin öngörüsüne göre geceden itibaren sabah saatlerine kadar İç Anadolu bölgesi ve çevresi ile Doğu Anadolu bölgesinin kuzey kısımlarında don ve buzlanmaya karşı vatandaşlar uyarıldı.

İşte il il hava durumu

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

8 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu