Gündem

Safiye Soyman Duş İtirafı İle Gündemde!

Sanatçı Safiye Soyman duş itirafında bulundu, sosyal medyada bomba etkisi yarattı. Sosyal medya kullanıcıları “mide bulandırıcı” yorumu yaptı.

Safiye Soyman Duş İtirafı İle Gündemde!

TV’de yayınlanan bir magazin programına konuk olan Safiye Soyman, canlı yayında 4 gündür yıkanmadığını söyledi. Bu itirafından sonra gündeme bomba gibi düşen Soyman, sosyal medyada tepkilere maruz kaldı.

“Midem bulandı”

Bir magazin programına eski eşi Faik Öztürk ile birlikte katılan ve 4 gündür yıkanmadığını söyleyen Soyman’a tepkiler çığ gibi geldi. Sosyal medyada eleştiri yağmuruna tutulan sanatçının bir takipçisi, “Bu nasıl bir itiraf Safiye hanım, midem bulandı” dedi.

4 gün duş almadan aynı saç ve makyaj!

Kanal D’de yayınlanan magazin programında yaptığı duş açıklamasıyla eleştiri oklarının hedefi olan Soyman, 4 gün aynı saç ve makyajla durduğunu söyledi.

Haftada 2 gün yıkanıyorum

Haftada 2 gün yıkandığını itiraf eden sanatçı, 4 gündür yıkanmadığını, aynı makyaj ve saçla 4 gündür durduğunu söyledi. Önceki akşam Seda Sayan ile birlikte yemek yediğini söyleyen Soyman, haftasonu sahne programının olduğunu ve klip çekimlerinde olduğunu belirtti. Aynı günün akşamı ise aynı saç ve makyajla ödül törenine katılacağını açıkladı.

Çarpışma Dizisinin Genç Ve Güzel Oyuncusu Melisa Aslı Pamuk 10 Yıllık Sevgilisinden Ayrıldı!

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

7 Yorum

  1. Biz sokaga cikarken duş aliyoz kadın televizyona çıkarken almiyo cok rahatmiş ama kadini eleştirenlerin hepside sanki günde iki kere duş aliyo sanki :D

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu