Gündem

Sabah Kalktığında Herkes Ölmüştü…

Balıkesir ilinin Bandırma ilçesinde akıllara durgunluk getiren olay yaşandı. Yine bir soba faciası, bir ailenin sonunu getirdi. Sobadan sızan gazdan zehirlenen 76 yaşındaki İsmail İz ve 73 yaşındaki Zeliha İz ile 46 yaşındaki kızları Aynur Çetin hayatlarını kaybetti. Evin diğer odasında uyuyan ve sabah kalktığında annesinin, dedesi ve anneannesinin cansız bedenlerini bulan 15 yaşındaki Hamit Çetin ise şoka girdi.

Sabah Kalktığında Herkes Ölmüştü…

Balıkesir’in Bandırma ilçesinin Doğruca Mahallesi’nde evin aynı odasında uyuyan İsmail İz ve Zeliha İz çifti ile bir müdettir kocasından ayrı yaşayan kızları Aynur Çetin, sobadan sızan karbonmonoksit gazından dolayı zehirlendiler. Evin diğer odasında uyuyan Aynur Çetin’in 15 yaşındaki oğlu Hamit Çetin, sabah uyandığında aklına gelemeyecek bir görüntü ile karşı karşıya geldi.

Annesi, dedesi ve anneannesini cansız bedenlerini gören ve olayın ardından şoka giren Hamit Çetin, sağlık ekipleri ve polise haber verdi. Yardım çağrısının üzerine adrese jandarma ve sağlık ekipleri intikal etti. Sağlık ekibi olaya hemen müdahale etse de İz çifti ile kızları Aynur Çetin’in hayatlarının kaybettiği belirlendi.

Defnedildiler…

Olayın ardından Bursa Adli Tıp Kurumu’na gönderilen cenazeler, otopsi yapıldıktan sonra yakınlarına teslim edildi. Cenazelerini alan aile yakınları İsmail ve Zeliha İz çifti ile kızları Aynur Çetin’in naaşlarını Doğruca Mahallesi’ne getirdiler. Doğruca Mahallesi, Doğruca Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından, İz çifti ile kızlarının cenazesi Doğruca Mezarlığı’nda toprağa verildiler.

Cenazedekiler ne olduğuna anlam veremezken gözyaşları sel oldu, Hamit Çetin’in ve aile yakınlarının ayakta durmakta zorluk çektiği görüldü.

Bodrum’da Motosiklet Kazası. Lise Öğrencisi Hayatını Kaybetti.

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

6 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu