in

Rüyada Yoğurt Görmek Ne Anlama Gelir?

rüyada yoğurt görmek

Rüyada yoğurt görmek ne anlama gelir sizler için araştırdım. Rüya sahibi rüyada yoğurt görürse, zengin ve uzun bir ömür anlamına gelir. Diğer anlamları yazımın devamında. Keyifli okumalar.

RÜYADA YOĞURT GÖRMEK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada yoğurt görmek, helal mala ve paraya işaret eder. Rüyasında yoğurt gören veya bu yoğurdu yiyen kişi bereket ve bolluğa kavuşarak sağlıklı ve uzun bir ömür sürer. Rüyada görülen yoğurdun tadı ve görünüşü de önemlidir. Normal tadında, bir yoğurt görüldüyse bu uzun ömür manasına gelir. Ancak yoğurt ekşi ve kıvamsız ise bu haram mal ve üzüntüye delalettir. Yenmeyecek derecede ekşi ve acı olan yoğurtlar ise ne yazık ki olumsuz yorum içerir. Yoğurt hafif ekşi ise ve yenebiliyorsa olumlu yorumlar baz alınabilir. Yoğurdun rengi beyaz ise hayra yorulur. Hayırlı bir iş veya hayırlı para gelecek gibi düşünülebilir. Şimdi biraz detaylandıralım.

 • Birinden Yoğurt Almak

Kişinin iş hayatında bir takım sorunlar yaşayacağına ve huzursuz olacağına işarettir. Aynı zamanda bazı yorumculara göre, rüya sahibinin içinde bulunduğu kötü durumdan ailesinin desteği ile kurtulacağına delalettir.

 • Yoğurt Döktüğünü Görmek

Rüya sahibinin sahip olduğu malını düşünmeden yemesine, bu durum nedeniyle ileride kıtlığa düşebileceğine işarettir. Rüya sahibi sonradan büyük pişmanlıklar yaşayabilir.

 • Yoğurt İkram Etmek

Rüya sahibi birisine yoğurt ikram ediyorsa, ileride kendisine kardeşten daha yakın olacak biri ile tanışması şeklinde yorumlanır. Bazı yorumculara göre ise, rüya sahibinin yardımsever kişiliği nedeniyle sevap kazanacağı şeklinde yorumlanır. Ancak rüya sahibi suistmal edilebilir, bu konuda dikkatli olmalıdır. Ayrıca aile içindeki dargınlıkların da son bulacağına da delalet olabilir. Uzun süreli bir aşk hayatına da işaret edebilir. İş hayatında hayırlı ortaklıklar kurulacağına da yorulabilir.

 • Yoğurt Yediğini Görmek

Rüya sahibi rüyasında yoğurt yediğini görüyorsa yorum yoğurdun tadına göre değişir. Yoğurt normal tadında ise hayra, ekşi ise hayırsız bir duruma işarettir. Rüyasında yoğurt yiyen kişi, hatalarından ders alarak yoluna devam eder.

 • Yoğurt Gördüğü Halde Yemediğini Görmek

Yoğurdu seviyorsa ve rüyasında yemiyorsa bu hayra yorulur. Maddi rahatlık ve mutluluk kişinin hayatına gelir.

 • Yoğurt Yaptığını Görmek

Neredeyse iflas ettirecek derece durgun olan işlerinin açılmasına ve her şeyin yeniden yoluna girmesine delalettir. Durgun bir iş sezonu geçirmiş ise rüya sahibi, kaybettiklerini yerine koyacak demektir.

 • Yoğurt Kaymağı Görmek

İş hayatının zamanla daha da güzel bir hal alacağına, sorunlarına çözüm bulacağına, sevenlerin bir araya gelmesine, sağlık sorunlarının düzelmesine, kardeşlerin birlikte bir iş kurmalarına alamettir.

 • Yoğurt Kaymağı Yemek

Hayırlı bir kazanç kapısı açılacağına delalettir. Bir ortaklığın kurulması, dertlerin bitmesi, dostlukların pekişmesi, eğitim hayatında başarı, yeni bir eve sahip olmak, kısa sürede güzel işler başarmak, zorlukların el birliği ile aşılması şeklinde yorumlanır.

 • Meyveli Yoğurt Görmek

Bol ziyafet olan, çalgılı çengili bir ortama girilmesi, hayallere ulaşılması, sorunların bitmesi, güzel haberlerin gelmesi, başarıların artması şeklinde yorumlanır.

 • Yoğurt Mayaladığını Görmek

 • Bozuk Yoğurt Görmek

Güzel ve kazançlı başlayan bir işin bozulmasına, bu durumdan kurtulmak için çaba harcanacağına ve sonunda az zararla bu durumu atlatarak rahat bir nefes almaya yorulur.

 • Yoğurt Çorbası Görmek

Yeni iş alanlarına giriş yapmaya, uzun zamandır ilgi duyulan bir kişiye açılmaya, kardeşinin yaşadığı sağlık sorunları ile ilgili güzel haberler almaya, yardıma ihtiyacı olanlara destek olmaya, kıskanç insanların haneden uzaklaştırılmasına, rahat ve huzurlu bir hayata başlamaya, hayallere ulaşmaya işarettir.

 • Yoğurt Çorbası İçmek

Hataların telafi edilmesine, iş hayatında büyük kararların alınmasına, uzun zamandır ertelenen yurt dışı seyahatine çıkmaya delalettir.

 • Yoğurt Aldığını Görmek

Hayattaki mutluluğun ve iş hayatındaki başarıların sürekli olacağına, cüzdanından ve mutfağından bereketin eksik olmayacağına işarettir. Sağlık açısından da sorunsuz zamanlar geçirileceğine alamettir.

 • Yoğurdu Ayran Yapıp İçtiğini Görmek

Rüyada bu yaptığı ayranı yazın içiyorsa hayra yorulur, kışın içiyorsa hastalık habercisidir.

Rüyada Para Görmek Ne Anlama Geliyor

One Comment

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Dalai Lama Kimdir?

Dalai Lama Kimdir?

limon suyu

Bol Miktarda Limon Suyu Çıkarmak İçin Bunlara Dikkat