in

BayıldımBayıldım

Rüyada Yılan Görmek Ne Demektir?

rüyada yılan görmek

Uyku vücudun en ihtiyaç duyduğu gerekliliklerden biridir. Uykunun da gizemi hala çözülmüş değil. Bu gizemlerden en merak edilen de şüphesiz rüyalar.. Rüyalar genellikle sabaha karşı REM uykusu denilen sırada görülüyor. Gördüğümüz bir çok rüyayı unuturuz. Ancak bazı rüyalar var ki insanın beynine yer ediyor.  Günler, aylar hatta yıllar  geçse de unutulmuyor. Daha sonra görülen rüyanın ne anlama geldiği merak konusu olup araştırmalara başlanıyor.

Yılan görmek bir çok şekilde yorumlanmıştır  Mesela bir kesim rüyada görülen yılanın anlamının  gizli düşman olduğunu söylüyor. Kimine göre ise yılan, her an saldırmayı bekleyen gizli bir düşman olarak yorumluyor. Ayrıca yılan, zorluklar ve sıkıntılarla karşılaşabileceğiniz anlamını da taşıyabilir. Yılan görmek genelde olumsuz olarak lanse edilir. Ancak maddi durumun güçleneceği anlamına da gelebilir. Yılan görme şeklinize ve  türüne göre rüyanız ne anlama geliyor?

SİYAH/KARA YILAN GÖRMEK

Eğer rüyanızda siyah ve büyük bir yılan görüyorsanız güçlü bir düşmanınız vardır.  Sizin en küçük açığınızı yakalamaya çalışan, her an arkanızdan vurmak isteyen o kişi sizi incitmek için fırsat kolluyordur.

 YILAN ÜZERİNİZDE DOLAŞIYORSA

Rüyanızda eğer yılan üzerinizde dolaşıyorsa ve sizin hiç bir şey yapamıyorsanız dikkatli olun. Çünkü düşmanınız çok yakınınızda ve yaptığı planlar ilerliyor.

 BEYAZ YILAN GÖRMEK

Beyaz yılan, devlet işlerinizin çabucak hallolacağı anlamına gelir. Büyük kurumlardan güzel haberler alacağınız şeklinde tabir edilir. Ayrıca beyaz yılan, yine düşman demektir. Ancak size yaklaşamayan, ne yapsa da kazanamayan zayıf bir düşman demek de olabilir.

YEŞİL YILAN GÖRMEK

Rüyanızda yeşil uzun bir yılan görmenin anlamı para ile yorumlanır. Eğer bu şekilde uyandıysanız elinize para geçebilir. Yeşil yılan ayrıca kandırılmak için müsait olduğunuz anlamındadır.

ZEHİRSİZ YILAN GÖRMEK

Eğer rüyanızda zehirsiz yılan gördüyseniz ve gördüğünüz yılan sizi korkutmadıysa gönlünüzü ferah tutun. Çünkü  hayırlı haberler alabilirsiniz. Para ile ilgili işleriniz hallolabilir. Yüksek mevkiden birinden yardım alabilirsiniz. Ya da elinize toplu bir şekilde altın geçebilir.

YILAN ÖLDÜRMEK

Eğer gördüğünüz rüyada yılana kolayca dokunup öldürüyorsanız iyi şeylere yorun. Çünkü bu rüya düşmanlarınızı kolayca alt edebileceğiniz anlamına gelir. Kariyer ve aşk hayatınızda mutlu bir döneme girebilirsiniz. Rüyada yılan öldürmek çoğu zaman da evlilik şeklinde yorumlanır.

Rüya Nedir? Neden Rüya Görürüz?

16 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Afrika sıcakları

Afrika Sıcakları Geliyor!Rekor Sıcaklıklar Görülecek!

yay burcunun en etkin 10 özelliği

Yay Burcunun En Etkin 10 Özelliği