Rüya Tabirleri

Rüyada Tanıdık Biriyle Kavga Etmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada tanıdık biriyle kavga etmek ne anlama gelir? Rüyalarımızda tanıdığımız, akrabalarımız, arkadaşlarımızı görmemek pek mümkün değildir. Çünkü onlar hayatımızın her anında genelde bizlerle beraberdir. Peki onlarla rüyanızda kavga etmek ne anlama geliyor? 

Rüyada Tanıdık Biriyle Kavga Etmek Ne Anlama Gelir?

Çok zor dönemlerden geçen bir akrabayla biraraya gelineceğine, sorun yaşadığı durumla ilgili olarak yapmak istediği şeylerden dolayı aile bireylerinden destek alınacağı anlamını çıkartabiliriz. Eğitim konusunda yeni kapılar açılacağına yorulur. Eğer rüyada yabancı biriyle kavga ediliyorsa bu rüya genel olarak sevdiği kişiyle hayatlarını birleştirmek demektir. Ayrıca kardeşler arasında bir sorun varsa çözüm odaklı davranılacağı ve aralarındaki sorunları halledecekleri şeklinde ifade edilir. Sıkıntıların kenara atılacağı ve iş konusunda bir kişiyle ortak olunacağı olarak da yorumlandığı olmuştur.

Rüyada akraba ile kavga etmek

Rüyada akrabayla kavga etmek, yakın gelecekte sosyal yaşantınızda bazı problemlerin ortaya çıkacağına işarettir. Sosyal yaşantınızda iniş ve çıkışların çoğalacağını ve sizin için stresli bir döneme girileceğini söylemek doğru olacaktır. Ayrıca akrabayla kavga etmek aile yaşantınızda da bazı sorunların ortaya çıkmasıdır. Bu sorunlar günden güne daha da fazla büyüyecek ve oldukça zorlu bir süreç sizleri bekliyor olacak. Ayrıca sevdiğiniz insanları kırıp dökeceğinizin ve onlarla sorunlar yaşayacağınızın göstergesi olabilir.

Rüyada Arkadaşınla Kavga Etmek

Rüyada arkadaşınla kavga etmek, genellikle aşk ilişkisi olarak yorumlanır. Yakın zamanda hayatınıza birini alacağınızı ve o kişiyle bir gönül macerası yaşayacağınız anlamına gelir. Ayrıca alacağınız güzel haberlerle beraber uzun süredir beklenen bir mutluluğa yelken açacağınız şeklinde ifade edilir. Yeni arkadaşlıklar, yeni ortamlar ve güzel geçireceğiniz zamanlar sizi bekliyor. Bu rüyayı gören kişinin hayatına sağlam dostluk kuracağı ve çok değer vereceği bir kişinin gireceği anlamını taşır.

Rüyada Patronla Kavga Etmek

Rüyada patronla kavga etmek, araya girecek üçüncü bir şahıs anlamındadır.  Dedikodudan hoşlanan, kıskanç bir kadın yüzünden kişinin iş ortamında arkadaşları veya yöneticileriyle sorunlar yaşaması demektir. Bu nedenle çalışma ortamında huzurunun bozulması kaçınılmazdır.

Yeni alınan bir işi yetiştirememek, vaktinde teslim edememekten dolayı azar işitmek anlamına gelir. Kişinin bir uyarı alacağına ve rüya sahibinin işte yaşayacağı bu sorunlarda tek başına kalacağı şekilde ifade edilir. Rüyayı gören kişi, yakın arkadaşlarının bile kendisini teselli etmemesinden ve destek olmamasından ötürü üzüntü yaşayacaktır.  Anlayışsız, hassas konulara duyarsız kalan ve insanları aşağılayan, yüksek egolu bir yöneticiyle çalışmak zorunda kalmak demektir. Ayrıca kişinin kariyer yaparken zorlanacağını, karşısına pek çok engel çıkacağını da ifade eder.

Rüyada Sevgili İle Kavga Etmek Ne Anlama Geliyor?

 

İlgili Makaleler

7 Yorum

  1. Anlayışsız, hassas konulara duyarsız kalan ve insanları aşağılayan, yüksek egolu bir yöneticiyle çalışmak zorunda kalmayı Rabbim düşmanımın başına vermesin..

    1. Cok rüya görmem fakat gün içinde birine cok kızıp sövemediysem bunun acısı rüyada mutlaka cıkar ve etkisi altında da kalırım uyanınca gene sararım bu arada rüyada patronla kavga etmenın acıklaması ilginç geldi oyle düşünmemiştim.

  2. Rüyaların tersi çıkarmış derlerdi yazıyı okuyunca öyle olmadığını görüp şaşırdım rüya etkisinde kalmam ama Arada da öyle rüyalar görürüm ki iyi bir sallar ve rüyam olduğu gibi çıkar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu