in

BayıldımBayıldım

Rüyada Sevgili İle Kavga Etmek Ne Anlama Geliyor?

Rüyada-sevgili-ile-kavga-etmek

Rüyada sevgili ile kavga etmek ne anlama geliyor? Diğer yazımızda rüyada kavga etmenin tek bir tabiri olmadığını belirtmiştik. Bu yazımızda ise sevgili ve eski sevgiliyle kavga etmenin ne anlama geldiğini sizlere yorumlayacağız. Gördüğümüz rüyaların bir çok anlamı vardır. Ama gördüğümüz rüyaları görme şekli çok önemlidir. Çünkü gördüğümüz rüyaları görme şekillerine göre yorumlamak daha doğru olur. 

Rüyada Sevgili İle Kavga Etmek Ne Anlama Geliyor?

Rüyada sevgiliyle kavga etmek sizin moralinizi o an bozabilir. Ancak rüyada sevgiliyle kavga etmek düşündüğünüz gibi  kötü yorumlanmaz. Hatta güzel bir gelecek sizi bekliyor diyebiliriz. Rüyayı gören kişinin, uzun yıllardan beri birlikte olduğu kişiyle güzel bir yola gireceği anlamına gelmektedir. Her zaman çok sevdiği ve bundan sonra da çok seveceği ve uğrunda birçok zorluğa katlandığı sevgilisi ile çok sevinçli ve hayırlı bir karar verecekleri anlamını taşır. En kısa zaman içerisinde gerekli işlemleri tamamlayıp hiç vakit kaybetmeden evlilik yoluna girecekleri şeklinde yorumlanır. Çok mutlu olup bu mutluluğu uzun yıllar boyunca yaşayacaklarına delalet eder.

Rüyada Eski Sevgiliyle Kavga Etmek

Rüyada eski sevgiliyle kavga etmek, genelde sevdiği kimse tarafından aldatıldığını öğrenmek olarak yorumlanır. Üçüncü  bir kimsenin varlığından şüphelenebilirsiniz.  Bu şüphe doğrultusunda hareket edip sevilen kişiyi gözlemek anlamına gelir. Kişinin beklemediği yalanlarla boğuşacağı şeklinde de tabir edilir. Özellikle evliliğinde ya da ilişkisinde pek çok pürüz çıkması yüzünden moralsiz olacağını bildirir. Kendisini çaresiz ve yalnız kalmış hissedecek olan kişinin arkadaşlarıyla da bu durumu paylaşarak akıl alacağı şeklinde yorumlanır. Destek için ailesinden akıl alacağına, onlarla konuşacağına alamettir. Uzun süredir sevgilisinden ayrı kalan kimselerin de özlem duyguları vardır. Bu neden ile aşırı hassas ve sinirleri bozuk şekilde dolaşırlar. Eğer bunu yorumlamak gerekirse etraftaki yakın çevrelere verecekleri zarara işaret eder.

Rüyada eski sevgiliyi görmek sizin bilinçaltınıza yerleşmiş olabilir. Eğer eski sevgiliniz ile uzun zamandır bir ayrılık yaşıyorsanız, özlem hissediyorsanız ya da yakın zaman içerisinde bir kavga geçirip ayrılık sürecine girdiyseniz rüyanızda görmeniz de oldukça doğaldır.

Rüyada Kavga Etmek Ne Anlama Geliyor?

8 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

çin 15 hedef belirledi

Çin 15 Hedef Belirledi

İntikam alma

İntikam Alma İsteğine Karşı Ne Yapabiliriz?