in

BayıldımBayıldım

Rüyada Para Görmek Ne Anlama Geliyor

rüyada para görmek

Rüyada para görmek;

Rüyada para görmek genellikle iyi olarak yorumlanmaz. Fakat gördüğünüz para şekline göre rüyanınızın yorumlanması değişkenlik gösterebilir. Kimi zaman üzüntü ve kedere yorumlanır. Kimi zamanda  bayağı rızka ve darlığa; gösterişe, üzüntü veren söze, sıkıntı doğuran davranış olarak yorumlanır. Para bazen dostlarla görüşmeye, sıkıntıdan sonra rahata ermeye, sözün tükendiği yerde maddi imkanların devreye girmesine delalet eder. Rüyada para bir kaç şekilde yorumlanır. Gümüş para hayırlı haber, sevinç verici sözdür. Bakır para hayırlı, uğurlu iş ve hizmetkardır. Altın para kıskançlık, dedikodu ve sıkıcı sözdür.

Rüyanızda; gümüş para yutup tuvalette o gümüş parayı çıkardığını görmek dinsizlik ile yorumlanır.  Altın yutup para çıkardığını görmek, imanlı birinin sorgulamasına işaret eder. Sarık ya da şapka içinde para görmek abdest bozmak anlamındadır. Üzerinde kutsal ifadelerin yazılı bulunduğu paraları görmek, eğlenceye düşmek, Kur’an’dan uzaklaşmak şeklinde yorumlanır.

Rüyada para almak, vermek veya tomarla para görmek genelde iyi şekilde yorumlanmıştır. Bunlardan bir tanesini görmek iyi şans ve zenginlik olarak size geri dönüşü olacaktır. Para bulmak, şansının iyi olacağına işarettir. Bundan sonra atacağınız adımlarda şansınıza bağlı olarak zengin olunacağına işarettir. Rüyada para kaybetmek iyiye yorumlanmaz. Kısa sürecek sıkıntı ve bununla birlikte oluşacak üzüntüye yorulur. Para saymak bir işte ummadığı kadar başarı kazanacak şeklinde yorumlanır. Gümüş para güzel haber, mutluluk demektir. Bakır para güzel, uğurlu bir iştir. Altın para kıskançlık demektir. Kıskançlığa bağlı olarak  dedikodu ve canınızı sıkacak laflar duyacağınız şeklinde ifade edilir.

Bozuk para laf ve dedikodudur. Gümüş para görmek ise gelecek bir kısmetiniz var demektir. Altın para da dedikodudur. Sizi kıskanan biri olduğu ve bununla birlikte lafınızın çıkması demektir. Kağıt para, kişinin sorumluluklarını bilmesidir. Sorumluluk üstlenerek çalışması ve bunun sonucunda emeğinin karşılığı alacağı paradır.

Rüyada çok paranız olduğunu ve onları saymakla bitiremediğinizi gördüyseniz, yapmak istediğiniz bir işin sonunu getiremeyeceğiniz anlamına gelir. Bazı çeliştiğiniz yerde bazı ihmallerinizden dolayı zarara uğradığınız ya da uğrayacağınız anlamınıda çıkartabilirsiniz.

Yolda giderken yerde bir para bularak aldığınızı görmek iyi değildir. Elinizden bir miktar para çıkacağına işarettir. Rüyada görülen para, ikiyüzlülük olarak da yorumlanır. İki yüzlülükle mücadele edeceğiniz şeklinde yorumlanabilir.

Rüyada Yılan Görmek Ne Demektir?

13 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türk basınında ikinci dünya savaşı

Türk Basınında İkinci Dünya Savaşının Yansımaları

sunum yaparken

Sunum Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir?