Rüya Tabirleri

Rüyada Kedi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kedi görmek ne anlama gelir? Rüyada sevimli bir kedi görmek? Rüyada kedi tırmalaması görmek? bu gibi soruların cevabı yazımızda. 

Rüyada hayvan görmek oldukça yaygındır. Bu hayvanların başında ise kedi gelir. Bu yüzden en çok araştırılan konulardan biridir rüyada kedi görmek. Gelin ne anlama geldiğine birlikte bakalım.

RÜYADA KEDİ GÖRMEK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada kedi görmenin yorumu, rüya sırasında bulunduğunuz ortama ve kedinin duruma göre değişir. Kediler genelde bağımsızlık ile ilişkilendirilir.

Bir kedinin rüya içindeki anlamı genellikle kedinin rüya sahibi tarafından nasıl bir hayvan olarak görüldüğüne göre değişir. Bazı insanlar kedileri sever bazıları ise nefret eder. Bu yüzden sembolik gösterimlerin çoğunda olduğu gibi, şartlara bağlı olarak kedi pozitif ya da negatif olarak görülebilir. Kedi yaygın olarak hem kadın hem de erkekler için hassas duyguları ile bağlantılı özelikleri temsil eder.

RÜYADA SAĞLIKLI VE TATLI BİR KEDİ GÖRMEK

Akılcı ve zihinsel olaylarla ilgili dikkatli olmanız gerektiğinin bir işareti olabilir. İç sesinizi dinlemeye devam etmeli ve mantıklı kararlar almalısınız.

RÜYADA KEDİ SEVMEK

Kişi rüyasında bir kedi seviyorsa, bu kendisini sevdirmeye çalışan bir kişiye delalettir.

Bazen de bu rüyanın anlamı vefasızlık olabilir. Rüyanızda bir sokak kedisini seviyorsanız bu manasız ve mantık dışı bir kişiyi ifade eder. Kendini halka sevdirmeye çalışan bir kişi olabilir.

Rüyada kedi sevmek, çocuğu için fedakarca uğraşan bir kadına işarettir. Bir kediyi okşamak, eğer kedi çirkin bir kediyse layık olmayan birine olması gerektiğinden fazla önem verdiğinize işarettir.

RÜYADA KEDİ ISIRMASI GÖRMEK

Rüyada bir kedinin sizi ısırdığını görmek, bir çocuğun terbiyesi konusunda hırslanan bir kadına delalettir. Bu tarz bir rüya halk arasında adaletin ya da dünyanın durumunun bozulmasına işaret eder. Kedi ısırması düşmanlardan kurtulmak anlamına da gelir. Bazen de fesat bir hırsız kişi de demek olabilir. Rüyasında kedi evindeki dişi kedisinin kendi sahibini ısırması, ev sahibinin rahat edeceği bir sene geçireceği anlamına gelir. Rüyada görülen kedi, hizmetçi demektir.

Rüyasında kendi evindeki dişi kedisinin kendi sahibini ısırması, ev sahibinin rahat edeceği bir sene anlamına gelmektedir. Rüyalarda görülen kediler, hizmetçidir.

RÜYADA KEDİ TIRMALAMASI GÖRMEK 

Rüyada bir kedi tarafından tırmalanmak, tehlikeli bir düşmana işaret eder.

RÜYADA KEDİNİN BİRİNE SÜRTÜNDÜĞÜNÜ GÖRMEK

Kedinin, birine sürtündüğünü görmek iyi niyetinizin suistimal edileceğine yorulur. Aynı zamanda bazı kişiler tarafından aldatılabileceğinize de işaret edebilir.

RÜYADA HASTA BİR KEDİ GÖRMEK

Rüyada hasta kedi ya da kediler görmek, akıl ve sezgi arasında bir dengesizlik olduğunu gösterebilir. Rüyayı gören kişinin benliğinde huzurlu kalmak için mücadele edebileceği anlamına gelir.

RÜYADA YAVRU KEDİ GÖRMEK

Rüyada ağaçta bir yavru kedi görmek, kollektif bilinçaltı ile ilgilidir. Bilinçaltımızda yanlış bir şeyler olduğunun bir işareti olabilir. Yeni doğmuş ve bağıran yavru kediler görmek savunmasız bir duruma düşeceğinizin göstergesi olabilir. Bu tür bir rüya görürseniz, normal yaşamınıza bakmalı ve istediğiniz kişilerin sizi anlayıp anlamadığını çözmelisiniz.

Rüyada Köpek Görmek Ne Anlama Gelir

İlgili Makaleler

10 Yorum

  1. Hiç görmedim yılan görcegime kedi tercihim.. Kedi tırmalaması tehlikeli düşmana işaretmis bunu unutmam gerci cok ruya görebilen biri degilim.

  2. Kedi tırmalaması ve iyi niyetimizin suistimal edilmesini görmemek ümidiyle… Yüreğinize sağlık..

  3. Rüyalarımda sık sık kedi gören biri olarak kafamdaki soru işaretlerini açıklayan bir yazı olmuş

  4. Tatlı ve şirin Olarak niteleyebileceğimiz kedilerin bu denli sayıda rüya tabirinin olması şaşırmadı desem yalan olur.

  5. Ne yazık ki bu tatlı hayvanları normal de sevemiyorum rüyamda fazla durmadan uyanırım ki anlam olarak da pek iyiye çıkılmıyor gibi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu