in

BayıldımBayıldım

Rüyada Kavga Etmek Ne Anlama Geliyor?

Rüyada kavga etmek

Rüyada kavga etmek.. Bu tarz bir rüyaya olumlu veya olumsuz demek doğru olmaz. Rüyada gördüğünüz şeylerin genelde tek bir tabiri olmaz. Rüyada görülen unsurların ayrıntıları önemlidir. Örnek vermek gerekirse rüyanızda neden kavga ettiğiniz, kimle kavga ettiğiniz ve nasıl kavga ettiğiniz gibi  ayrıntıların önemi vardır. Rüyada ağız dalaşı kavga etme ile birini tartaklayarak kavga etmek yorumları birbirinden farklılık gösterir. Aynı zamanda kiminle neden kavga ettiğiniz de farklı tabirlerle karşınıza çıkar. Anneyle babayla, kardeşle, akrabayla, sevgiliyle, dostla ve arkadaşla kavga etmek farklı şekillerde yorumlanır. Yazımızda kavga etmekle ilgili rüyaların tabirlerini derledik.

Rüyada Kavga Etmek Ne Anlama Gelir?

Kavga etmek normal  hayatta da sıkıntılı bir durumdur. Rüyada da kavga görmek insanı  huzursuz edebilir. Çünkü rüyada kiminle, ne zaman, nasıl kavga ettiğini görmeniz farklı yorumlara sahiptir. Rüyada akraba, sevgiliniz, tanıdığınız, eşiniz, dostunuz, arkadaşınız, babanız, anneniz veya kardeşinizle kavga ettiğini gördüyseniz bunlar için yapılan rüya tabirlerini sayfamızda bulabilirsiniz. Rüyada kavga ettiğini görmek ne demektir, neye işarettir?

Rüyada Kavga Ettiğini Görmek

Kavga etmek normal yaşantımızda da huzursuzluk ve rahatsızlık veren bir durumdur. Rüyanızda gördüğünüz kavga ile yapılan tabirlerin tek başına bir önemi yoktur. Rüyanızda, kavga ettiğinizi gördüğünüz kişiyle normal hayatınızda da bir münakaşa yaşamış olabilirsiniz. Aranızın gergin olduğu bir kişiyle de tartışma yaşayabilirsiniz. Eğer rüyanızda kendinizde kavga ediyorsanız siz birisine yardım edeceksiniz diye tabir edilebilir. Fakat başkasının kavga ettiğini görüyorsanız gördüğünüz kişi size yardım edecektir demektir. Rüyada silah, bıçak gibi bazı aletlerle kavga etmeninde anlamları farklıdır. Görülen alete göre farklı yorumlanır.

Rüyada birini tartakladığınızı görmek o kişinin yanında olacağınız anlamına gelebilir. Bir kişiye tekme tokat dalmak, saç yolmak veya sopayla dövmek o kişiye destek vereceksiniz diye tabir edilebilir. Aynı şartlar altında rüyada bir kişiden dayak yiyorsanız, dayak yediğiniz kişi size yardım ve destekte bulunacaktır. Rüyada bir toplumun ayağa kalkıp isyan etmesi iyi yorumlanmaz. Aynı şekilde bir toplumun kavgaya tutuşması orada baş gösterecek olan bir sıkıntı anlamındadır. Tüm toplumda zorlukların ve sıkıntıların baş göstereceği anlamına gelebilir. Rüyanızda biriyle laf dalaşıyla kavga ettiğinizi gördüyseniz o kişiyle fikir çatışması yaşayacaksınız.  Rüyada kavga ettiğini görmenin farklı bir yorumlaması da vardır. Birine karşı kin ve nefret beslemek demektir.  Bir kişiye nifak tohumları ekmeye işaret eder.

Rüyada Sevgili İle Kavga Etmek Ne Anlama Geliyor?

11 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Balık burcunun en etkin 10 özelliği

Balık Burcunun En Etkin 10 Özelliği

alerji hakkında her şey

Alerji Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey