Rüya Tabirleri

Rüyada Anne Baba Kardeşle Kavga Etmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada anne, baba, kardeşle kavga etmek ne anlama gelir? Hayatımızın en önemli yerini kaplayan anne, baba ve kardeşle rüyada kavga etmenin anlamını bir çok kişi merak ediyor.. Bizde yazımızı sizler için derledik.

Rüyada Anne, Baba, Kardeşle Kavga Etmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada anne, baba, kardeşle kavga etmek ne demek tek tek yorumlayalım..

Rüyada Anne İle Kavga Etmek

Rüyada anne ile kavga etmek, pek iyiye yorumlanmaz. Kişinin ailede yaşayacağı büyük sorunlara neden olacağını söyleyebiliriz. Kendi hayatında yaptığı yanlışlar nedeniyle ebeveynlerinin üzülmesi anlamına gelmektedir. Bu rüya, anne ve babası hayattayken kıymetini bilmeyen kimselerin, onları kaybettikten sonra büyük pişmanlıklar duyacaklarını bildirir. Rüyayı görem kişinin davranışlarına çeki düzen vermesi, anne ve babasının gönlünü alması gerekmektedir.  Annesiyle kavga edenlerin iş hayatları çalkantılarla dolu olur. Çevresindeki  insanlar kişiden menfaat sağlamaya çalışır. Bu kişiler ikiyüzlü, yalancı ve hilekar insanlardır. Rüyayı gören kişinini işleri ters gider. Kısmet kapılarının kapanmasına da alamettir. İslami olarak da bu rüya kişi için hayra yorulmaz. İyi bir evlat olunmadığını, sevap işlemek yerine, günaha yakın durduğunu söyleyebiliriz. Bir an evvel af dileyip, Allah’a sığınmak gerektiğine yorumlanır. Kişi gerçekte vefat eden annesini rüyasında görüp kavga ederse, kendisinin evlat olarak görevlerini ihmal ettiğine yorumlayabiliriz. Annesini yaşarken üzdüğüne, bu nedenle de işlerinin yolunda gitmediğine tabir edilir.

Rüyada Baba ile Kavga Etmek

Rüyada baba ile kavga etmek, kimseyi dinlemediğiniz anlamına gelmektedir. Sizi uyaran kişileri dikkate almadığınız için maddi konularda büyük hatalar yapılması demektir. Ayrıca kişinin bütün hayatını etkileyecek ve önemli ölçüde değiştirecek yanlış kararlar alacağı şeklinde yorumlanır. Rüyasında babasıyla kavga eden kişiler aile içinde istenmeyen tartışmalar yaşar. Genelde bu kişiler bencil davranışlar içine girerler. Aşırı hırçın ve asi davrandığınızı ve bu yüzden sevdiklerinizin sizden uzaklaşmaya başladığına da söyleyebiliriz.

Rüyada Kardeşle Kavga Etmek

Rüyada kardeşle kavga etmek, anlaşmazlıkla yorumlanır. Özellikle akrabalar arasında çıkacak bazı sorunların olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca bununla ilgili yaşanacak sıkıntılarla ifade edilir. Bu rüyayı gören kişi aile ile tartışmalara girebilir. Ailesi ile bazı huzursuzluklar yaşar. Kendinize çok yakın gördüğünüz kişiye haksızlık yaptığınız veya yapacağınız anlamınada gelmektedir. Kardeşi ile tekme tokat kavga ettiğini görmek de pek iyi yorumlanmaz. Toplum içinde bir kavgaya ve huzursuzluğa neden olabilir ya da karışabilirsiniz. Bazen de yaşayacağınız zorluklar olarak ifade edilir. Kardeşle kavga edip onunla küsmek ise, düşmanlığa, kine ve nefrete yorumlanır. Başınıza gelecek birtakım kötü olaylardır. Kardeşiyle küs olduğunu gören kimsenin, gerçek hayatında aile bağları daha sağlamlaşır. Ailede yaşanan huzursuzlukların bitmesine ve  yerini rahatlığa ve sakinliğe bırakması anlamına gelir.

Rüyada Sevgili İle Kavga Etmek Ne Anlama Geliyor?

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Genelde babamla kavga ederim cünkü kararlarımda onla ters düserm rüyamada yansır bilinçaltım ve acıklamasını okudugumda irkilmedim degil rüyaların mesaj içeriğine inanan biriyım.

  2. Rüyada Anne, Baba, Kardeşinle Kavga Ettiğin anlamına gelir.Rüya tabirlerine inanmıyorum fakat okuması eğlenceli geliyor,garip bir huy edindim

  3. Rüya tabirlerine dikkat ederim ancak. Bilinç altımızın rüyaya yerleştiğini düşünüyorum mesala ben neyi çok kafama takarsam o gün onunla ilgili rüya görürüm. Rüya tabirlerinin gerçeklik oranları aşırı yüksek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu