Tiyatro

Romeo ve Juliet ATO Congresium Sahnesi’nde

Romeo ve Juliet ATO Congresium Sahnesi’nde unutulmaz aşklarını yaşayacaklar. Ankara Devlet Opera ve Balesi tarafından geçtiğimiz az prömiyeri yapılan bale gösterisi, yoğun ilgi ve istek sebebi ile bu sefer Congresium’da sahnelenecek.

Romeo ve Juliet ATO Congresium Sahnesi’nde

Ankara Devlet Opera ve Balesi tarafından geçtiğimiz ay başken prömiyeri yapılmış, gördüğü yoğun ilgi sebebi ile de tekrar oynanmasına karar verilmişti. Güzel haberse geçtiğimiz gün geldi!

Romeo ve Juliet, 3 bin kişi kapasiteli Congresium sahnesinde tekrardan Ankaralı sanatseverlerle buluşuyor olacak.

William Shakespeare ve Çaykovski ile büyüleneceksiniz

ADOB, Shakespeare’in unutulmaz oyunu Romeo ve Juliet’i bale gösterimi haline getirdi. Unutulmaz bir aşk hikayesini anlatan bale gösterimine ünlü müzisyen Çaykovski’nin müzikleri eşlik ediyor olacak. Yoğun ilgi gören oyun, sanatseverleri fazlasıyla doyuracak.

Yoğun istek üzerine tekrar sahnede!

Romeo ve Juliet bale gösteriminin biletleri satışa çıktığı gibi tükenmişti. Ankaralıların yoğun ilgi ve istekleri karşısında Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü kayıtsız kalmadı. Shakespeare’in unutulmaz hikayesi 3 bin kişi kapasitesi bulunan ATO Congresium sahnesinde tekrar oynanacak.

Romeo ve Juliet bale gösterimi ne zaman?

Yoğun istek üzerine Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü’nün verdiği karar ile yeniden sahnelenecek olan bale gösterimi 16 Mayıs 2019 Perşembe akşamı saat 20.00’de ATO Congresium’da sahnelenecek.

Büyük sahnede büyük bir aşk hikayesi…

Yoğun talep üzerine tekrar sahnelenecek oyun için ADOB Müdürü ve Genel Sanat Yönetmeni Volkan Ersoy açıklamalarda bulundu. Oyunun tekrar sahnelenmesini isteyen sanatsever Ankaralıların beğenisinden dolayı büyük bir sevinç duyduklarını bildiren Ersoy, büyük sahnede büyük bir aşk hikayesinin oynanacağını ve bu oyunu tekrar Ankaralı sanatseverlerin beğenisine sunacak olmaktan dolayı heyecan içerisinde olduklarını belirtti.

Ersoy, sanatseverlere “Bu bale gösterimini kaçırmamanızı tavsiye ediyorum” dedi.

Romeo ve Juliet oyunu 16 Mayıs’ta sahnede!

Birbirine düşman ailelerin çocukları olan Romao ve Juliet’in unutulmaz aşklarını ve bağlarını izleyeceğiniz hüzünlü hikayeyi mutlaka izlemelisiniz. 16 Mayıs tarihini ve 20.00 saatini bir kenara not edin!

Bu Haber İlginizi Çekebilir: Timsah Tiyatro Sahnesinde!

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

6 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu