Gündem

Rockçı İmam Belediye Başkan Adayı Oldu. Türkiye Onu Konuşuyor.

Rockçı imam belediye başkan adayı oluyor. Son günlerde Türkiye’nin konuştuğu Rockçı imam lakabıyla bilinen Ahmet Muhsin Tüzer görev yaptığı Kaş beldesinden belediye başkanı adayı olduğunu duyurdu.

Rockçı İmam Belediye Başkan Adayı Oldu. Türkiye Onu Konuşuyor.

Bir süredir Türkiye’nin gündeminde olan Rockçı imam Antalya’nın Kaş beldesinde imamlık görevini yaptığı sırada arkadaşları ile rock grubu kurmuştu. FiRock adını verdikleri grupta müzik yaptığı için Tüzer hakkında, “izinsiz ve paralı konser vermek”, “raporlu ya da izinli olmamasına rağmen eşinin memleketi Romanya’dan iki gün geç dönmek” nedeniyle Temmuz ayında da soruşturma açılmıştı.

Türkiye'nin konuştuğu rockçı imam

Nasıl yapılır? Bilmediğiniz herşeyi sorabileceğiniz bir sayfa.

Belediye Başkanı Adayı Olduğunu Duyurdu

Sosyal medya hesabından adaylığını duyuran Ahmet Muhsin Tüzer, Kaş belediyesine bağımsız aday olduğunu açıkladı. Yaptığı açıklamada “Bir partiye bağlı kalan Belediye Başkanı özgür değildir ve kendi hizmetlerini yapamıyordur veya yapmakta zorlanıyordur” diyerek bağımsız aday olma sebebini dile getirdi.

Görevinden Uzaklaştırılmıştı

Hakkında “izinsiz ve paralı konser vermek”, “raporlu ya da izinli olmamasına rağmen eşinin memleketi Romanya’dan iki gün geç dönmek” nedeniyle Temmuz ayında da soruşturma açılan Rockçı imam, yerine kimse atanamadığı için görevine halen devam ediyor. Sosyal medya hesabında gençlere seslenerek “Ülkemizin geleceği ve istikbalimizin umudu olan gençler…! Birlikte başaracağız” dedi.

 

11-17 Şubat Haftalık Burç Yorumları

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu